Přejít na obsah

Škoda Superb Combi a Škoda Gemini disky


matelkoxxl

Doporučené příspěvky

zdar chalani.

chcem kupit novu sadu diskov na leto, kedze teraz tam mam nejake chromy, ale uz sa nepacia a rad by som nejake origo Skoda. naskytli sa mi Skoda Gemini cierne z RS3-jky za dobru cenu, len neviem najst ani jedinu foto Superbu na tychto diskoch. videli ste to uz niekto, bude to pasovat k sebe?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psal jsem, že mají jiný rozměr disku, je to pravda? Je. Nikde jsem nepsal, že by tě to mělo zabít, tak se laskavě hoď do pohody. Na auto si dej co chceš, tady tyto kola nikdo nemá, alespoň nikdo v sekci Váš Superb 2.

Asi nebude problém se s prodejcem domluvit na vyzkoušení kol na autě, zeptej se ho a uvidíš..

Pokud bude vše v pořádku, takové ET okem nikdo neodhalí, je to půl centimetru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak zjednal som nizsiu cenu bez gum, kedze tie si dam svoje dunlopy a nie tie barumky co ma on... myslim ze na ciernom superbe ukazu dobre, potom dam foto, lebo som uz viac menej rozhodnuty ze idem po nich. aj ked este mam stale chrobaka v hlave ohladom druhej sady origo themisto diskov za 400 bez skrabanca a za 700 aj s continental pneu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to som dal kvoli ostatnym, aby si urobili nejaky obraz... :)

 

a co tak Tomason TN4? Videl som ich nazivo a vyzeraju paradne:

1237631764799-1-34855.jpg

http://www.skodacommunity.de/threads/superb-ii-hilfe-beim-felgenkauf.54577/page-40

 

mas ich rovno na predaj:

http://auto.bazos.sk/inzerat/57108564/Tomason-TN4-5x112-R18-mozno-s-pneu-22540-R18.php

Editováno: , autor: r_e_n_e
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...