Přejít na obsah

P334A00 – Snímač polohy akčního členu plnícího tlaku


luxus

Doporučené příspěvky

ahoj, jsem tu novy tak jeslti toto tema uz nekde existuje tak se omlouvam za duplikovani, popripadne me informujte.

moje auto je SKODA YETI 1,2 TSI  rv 2010

 

stal se mi tento problem:
 pri prujezdu levotocivou zatackou to dinklo a od te doby bylo v auto v safe modu. potom co to kamarad pripojil na diagnostiku to vyhodilo tuhle chybu. P334B00 -snimac polohy akcniho clenu plniciho tlaku,mechanicka chybna funkce.po jejim smazani se hned pri rozjezdu objevila znovu.. v jednom neaurotizovanem servisu mi vymenili ventil turba
ale bohuzel to zacalo hlasit jinou chybu: P155A - cisteni carbonu. po smazani teto chyby to uz sice nic nehlasi ale auto skoro vubec nejede.. neni to sice jako v safe modu, ale je to desne, navic kdyz na volnobeh se motor trochu vytoci a pusti se plin tak se na kratko ozve takovy jakoby plechovy zdozvuk..
 
nejake rady napady co s tim aby auto opet jezdilo jak ma ?? moc dekuji za prispevky..
Editováno: , autor: luxus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale bohuzel to zacalo hlasit jinou chybu: P155A - cisteni carbonu. po smazani teto chyby to uz sice nic nehlasi ale auto skoro vubec nejede.. neni to sice jako v safe modu, ale je to desne, navic kdyz na volnobeh se motor trochu vytoci a pusti se plin tak se na kratko ozve takovy jakoby plechovy zdozvuk..

 
To je trochu divný popis.
Já mám: P155A Turbocharger (TC) system pressure control - pressure charge performance
A tak si myslím, že je třeba tu výměnu reklamovat.
Editováno: , autor: Tonda-B
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...