Přejít na obsah

Originální rádio místo neoriginálního


Doporučené příspěvky

Ahoj všichni,

 

zakoupili jsme roomster MR2011 (FL) 1,6 TDI Style. Protože chceme postupně vylepšovat autičko, začali jsem rozebírat. V automobilu je nainstalované neoriginální rádio + neoriginální BT handsfree. Na palubní desce to nevypadá zrovna dobře. Cíl týkající se rádia by byl, vyměnit neoriginální 1DIN rádio za original Swing 2DIN. Bohužel po rozdělání zjistil, že je tam kompletní příprava na neoriginální rádio (ISO konektory).

 

Má otázka zní: Stačí koupit pouze http://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/hudba-a-komunikace/propojovaci-kabel-pro-originalni-autoradio/0/1/24/43/1001 a propojit kabely a vše bude fungovat? Automobil nemá multifuknční volant, ani ho zatím neplánujeme. 

 

Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

 

Ja bych se držel s tuto změnou :) . Proto za pár let budeme mit digitalni radio - DAB .Original swing z Fabie 2FL neobsluhuje DABečka. škoda davat moc penizů za swinga a za pár let ono pujde k smětiště.

 

Ja bychom zůstal při tom co mate nebo kupil bych se radio s DAB .

 

Tomek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vim na co on se pta.

Ja mu chtěl dat dobrou radu, aby nemarnoval penizů ani času :)

 

Ja myslim že v Tvé fabci da se odpojit přestavku z ori na neori radio a všechno bude ok.

 

Ja pamatuju, když jsem kupoval svou fabku a řikal jsem prodejcovi , že chci mit neori radio. On mi řekl že musim kupit baliček pod neori radio a stalo tohle kolem 250 zlotých. Byl tam kabelaž a ramečka na radio.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...