Přejít na obsah

Olej v motorovém prostoru


Marcelius

Doporučené příspěvky

Zdravím Vás pánové. U mého Rapida 12/2014 1.2 Tsi 63 Kw při čistěni motorového prostoru našel na místě kterou znázorňuje šipka trochu oleje. Začátkem prosince jdu na garanční prohlídku, tak jim to řeknu. Nevíte někdo co by to mohlo znamenat. 

Jinak motor jezdí bezproblémově, dochlazujeme turbo (naučil jsem to i manželku ;)), jednou týdně krátká trasa, mezitím trasa 25 tam a zpátky a pak delší trasy..... Olej kontroluji, neubývá ani nepřibývá.... 

Nájezd 21 000km, první olej měněn při11000 km a nastaven pevný servisní interval....

 

Díky za pomoc a rady pánové....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar. Mám ten istý motor a nájazd 41 000 km, a pozoroval som to 2x krát zatiaľ. Kedže ti olej neubúda ani nepribúda, pôjde najskôr o olejovú hmlu kedže do sania je vyvedený ventil odvetrania motora. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Díky za info. Přesně toho jsem si všiml, jak píšeš, že je do sání vedeno odvětrání motoru. Když jsem měl kdysi dávno Ford Fusion, bylo tam odvětrání motoru provedeno podobně, dokonce tam byl takový malý filtr, asi 2x2 cm a byl po nějaké době vždycky trochu od oleje a  na funkci to nemělo vliv.

 

Ještě jednou díky marosh 24....každopádně budu rád za další případné postřehy zkušených škodováků.....;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...