Jump to content
mike_k

Drzak na mobil

Recommended Posts

Nevi nekdo, zda ten drzak na mobil, co je od MR2016 misto Move&Fun jde uchytit do diry na drzak pro Move&Fun u starsich MR? Jsou ty plastove zapadky uplne ve stejnych mistech?

Tak pánové zasilám soupisku díly na držákkkk :D

Ceny doplnim až budu mít...

K USB je třeba ještě kabel ten reším, aby se mohl mobil nabijet u nových radíí at je to cernobile nebo barevne je USB dostupne i pro Media...

Díky @DYXiCZ

1S0 035 491

1S0 035 935 B

5Q0 035 726N

1S0 035 936 D

1S0 051 435 D

N 105 921 02

image.thumb.png.f504a154c41fb165b6a3a98a0790f8d0.png

Edited by chobott

Prosím o radu. Mám citigo rok výroby 2017. Koupila jsem originální držák na mobil, který se doporučuje pro auta od 8/2016 , viz obrazek, který se zacvakne do přístrojové desky po odebrání krytky na. Bohužel mi krytka nejde odebrat. Je možné že by deska byla v celku i s mrizkou, ktera je za ni a nebyla tak možnost drzak zacvaknout ? Omlouvám se za hloupý dotaz, byl to dárek a nyní nevím co s tím.  Dekuji

SmartSelect_20181215-142623_Chrome.jpg

Vůbec to není hloupý dotaz, od toho přeci je forum :) Je to možné, pokud auto nebylo za příplatek s držákem z výroby. Já ho taky nemám z výroby a mám tam jen hladký plast...  Dá se to prý nějak vyříznout, ale na to jsou tady větší kutilové :D  Přidej se na FB do skupiny: Škoda Citigo, Volkswagen Up!, Seat Mii CZ/SK a  zeptej se ještě tam, nevím jestli s tím lepším barevným rádiem, tam není jiná možnost.  Ale soudě podle tvého popisu, ti asi bude opravdu k ničemu.  

@Červená_Formule bohužel bez dokodování Swingu (pokud ho máš), bez udělání díry v palubovce a dovybavení kabeláže (viz výše), ti bude opravdu úplně k ničemu.... tomu se říká nevhodný dar...

Děkuji panové za odpověď @Aleš_BX a @luky.daniel, i když mě to  nepotěšilo. Druhá půlka s navigacema bojuje, jelikož na palubce žádná pořádně nedrží, tak jsem doufala, že to originál díl vyřeší. Nevíte, zda je možnost např. tu část desky s mřížkou vyměnit za jinou ? nebo jsem jen naivní . Případně nemáte typ na nějaký držak, který by na palubce držel a nepřidělával by se na okno. Děkuji moc

V 22. 4. 2017 na 19:37, dodoo1 napsal:

A z jakého důvodu nejde přidělat držák? nedalo by se to upravit? 

Připojuji se k dotazu. Nedal by se ten nový držák upravit na staré CG? I za cenu třeba vyrobení spodního dílu z plechu?

Případně, nevyrábí podobný držák (3 packy držící mobil) místo Move&Fun nějaká Čína?

Uz som videl na Ali, ze ponukaju univerzal drziak co sa pripevnuje na palubovku nad budikmi. Ak niekomu vadia na sklo/vyduchy.

no nevím, zrovna Citigo má kalpličku hodně blízko věnce volantu, z toho bych měl obavu, že to může prstům někdy i zavazet....

Jsou tři možnosti : 1.) Koupit nějakej lacinej držák z Číny a někam ho přilepit , 2.) Do předfaceliftového Citiga pořídit origo navigaci (stojí už jen 3000kč)) a spárovat s telefonem v kapse, 3.) nebo koupit originální nový držák telefonu a ve starém Citigu vyměnit patici i s kabelem - eventuálně novém Citigu vyříznout otvor a vsadit patici s kabelem. Každopádně je tam vzájemná nekompatibilita - takže origo navigace nefunguje korektně s novým rádiem a obráceně - telefon v novém držáku nelze spárovat se starým rádiem. Snad jsem to popsal správně, kdyžtak mě kluci opravěj. Návod jak vyříznout otvor v novém Citigu tu už někde je, i seznam dílů co je k tomu potřeba dokoupit.

V 17. 12. 2018 na 0:38, Aleš_BX napsal:

no nevím, zrovna Citigo má kalpličku hodně blízko věnce volantu, z toho bych měl obavu, že to může prstům někdy i zavazet....

A navíc, jí mám třeba sedadlo úplně v dolní poloze (a i tak mně věnec zakrývá horní část tachometru, ale zase nechci mít volant moc vysoko) a nedovedu si představit mít telefon na kapličce a nedej bože ještě nastojato. To už musí zakrývat výhled jóóó hóóódně.

Jinak ten origo držák je z mého pohledu naprosto geniální, zvlášť ovládání dolních pacek (nastavím 1x) a pak už řeším jen zamáčknutí toho vrchního jednoho. Kdyby někdo našel podobný princip u nějaké číny co by se dala dobastlit, dejte odkaz. Jinak ten origo je pravděpodobně od firmy Bury Germany která to asi dělá přímo pro automobilky: https://www.bury.com/en/business/markets-solutions/automotive/ce-device-integration/cradle-systems/ 

Edited by HWSpeedy
    • Upvote 1

Úplně normálně. Co je na tom k smíchu? Sedadlo je v dolní pozici, výšku mám 180 cm. Nebo snad chceš fotku z pohledu očí?

No nikto s takym typom nema skusenosti na fore, ale ty uz vies ze zavadzia :)

Ty si zacal ;)

Nalezato by mi to vobec nevadilo. Ale ak by som casto jazdil cez rezervaciu plnu surikatiek, tak tam je to nebezpecne.

• Downvote 2

panove a damy pripadne....pripravujeme s @kaaka nejaky vyrezavaci nastroj do pristrojovky tak aby se dala dira udelat...

zaroven lze vymenit stary drzak na Navi za novy na telefon a je mozne zprovoznit i USB na nabijeni telefonu, u stareho radia...u noveho i USB do radia...

neco to stoji ale jde to :)