Přejít na obsah

záruka mobility


jozinec

Doporučené příspěvky

zdárec mám dotaz,

 

byl jsem teď na garančce  (auto ještě v záruce), mám ji nastavenou na pevný interval jednou ročně. Prostě na autě se rozsvítil servis, byl jsem zrovna na vodě. O víkendu jsem přijel domů, v pondělí zavolal do servisu, oni mě objednali na další pondělí . Vše ok, při předání koukám na fakturu a dole napsáno : " po dohodě se zákazníkem zrušena záruka mobility". Ptám se technika co to jako je a on kouká do počítače a říká, že jsem loni byl na servisu 10.8. dnes je 18, takže jsem to o 8 dní propásl, tudíž jsem přišel o záruku mobility. Ale že si ji můžu za 300 zase dokoupit.

Chvilku sem se s technikem dohadoval, že mi auto neukazuje datum a dny do vypršení ročního cyklu atd... on jako že to probere  a zítra mi zavolá, samozřejmě nevolal, spíš to asi měl už naučený, protože jsem pozoroval že to tam řešili i ostatní...

Setkal se s tím taky někdo a je to akce škody jako  automobilky, nebo je to akce pouze jednoho servisu (dealera)??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Loni to na mě místní autorizovaný servis zkoušel taky. Po pár minutách výměny názorů technik otočil a řekl, že to tedy jako servis zaplatí a znovu mě zaregistrují. Přitom, jak se později zjistilo, to byla technikova chyba. U mě na to zkrátka zapoměli a mysleli, že si opětovnou registraci zaplatím. Omyl.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pockejte, pockejte ... ja mam taky priplacenou zaruku mobility PLUS ... to jako musim chodit kazdy rok na kontroly? Ja jsem myslel, ze se to vztahuje jenom na defekt pneumatiky, vybití baterie nebo záměna paliva atd ... 
Jinak prodejce mi nic nerikal, jenom, ze klasicky na garancku po dvou letech nebo ujeti 30tis intervalu ... 


Jeste mam jinak Predplaceny servis standart ... Trochu se vtom ztracim :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Aleš_BX napsal:

 

ty to tedy plácáš všechno dohromady...

 

jen na doplnění, po dvou letech nebo 30 tis. km jsou prohlídky každý rok.... Viz příslušné téma...

 

Vis kazdy nespadl moudry z nebe jak "nekdo" a nevi vsecko ... ... .... 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ales_Bx: Ne kazdy ma casu cist jako Vy Pane Alesi ... Na co je forum? ...

Jinak k zaruce mobility ... Ja vim co to je a naco to je a k cemu to je ... Jen me ten dotaz trochu zmatl... A kdyz Pane Alesi nemate odpoved k danemu tematu tak na me nereagujte ...  Vsiml jsem si uz co jsem tu regly, ze si vtom vyzivate a honite ego, kdyz nekdo neco nevi a nebo neni tak moudry jak TY ... 

Timto debatu s tebou ukoncuji... ;)

  • Pozitivní 2
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravidelne chodím do autorizovaného servisu, ktorý mi dával aj oleje, brzdovú kvapalinu. Doteraz mi v Servisnej knižke potvrdzovali Záruku mobility. Pri poslednom servise som si motorový olej doniesol sám. Servis urobil prehliadku, výmenu motorového oleja a do knižky potvrdil prehliadku, ale záruku mobility už mi nepotvrdil. Na moju otázku mi citovali podmienky Mobility:  "Pri servisných prehliadkach sa použijú výhradne ŠKODA Originálne dielce, a výrobcom predpísané prevádzkové náplne dodané autorizovaným servisným partnerom ŠKODA vykonávajúcim servisnú prehliadku". Keďže prevádzkovú kvapalinu (motorový olej) nedodávali oni, nemôžu mi potvrdiť Garanciu mobility.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...