Přejít na obsah

Nájezd - kolik máte se svou F3 najeto?


epo

Doporučené příspěvky

Narovinu, ja s tym jazdim kade tade, polne cesty, castokrat aj cesty kde by ste ani nepovedali, ze Fabia dokaze prejst, preto sa ani tomu podvozku necudujem. Nie samozrejme stale, ale obcas hej. Navyse, tie nase cesty tu v takom stave, vieme vsetci... Znamy v servise mi spominal, ze Fabie a Rapidy maju tie podvozky dost biedne, dost casto im to tam ludia chodia davat pozerat.

 

Aby som nebol uplne OT, dodnes najazdene 100 547km...

Editováno: , autor: FFA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Ahoj po dlouhe dobe!

 

Auto stale jezdi - k 300 tkm milniku uz nezbyva moc...

20240602_najezd.thumb.jpg.3b6b55141e5c02f9568003fd44f975f0.jpg 

 

Za celou tu dobu, co jsem sem nechodil, se menilo/opravovalo:

- AKU (puvodni z vyroby odesla v zime po 7.5 letech provozu)

- predni tlumice

- motorek steracu

- rozvody (remen zacal loni v lete piskat, ze cela ulice vedela, ze jedu...)

- letni gumy (Turanza TS300 predloni)

jinak klasika pravidelny servis a olej po 15tis/rok

 

Mimo to se uz nic nepredelavalo ani nedodelavalo... no, nicmene posledni dobou to uz nejak nebylo ono, takze tu 300ku uz asi nejspis najede nekdo jiny...

Dlouho jsem se odhodlaval az to nakonec vzalo rychly spad a ja uz pomalu od minuleho tydne zacinam zas pekne (temer) od nuly 😉

20240524_stav_km_1_tankovani.thumb.jpg.263e1538bf41690f8c326ab6769467a8.jpg

 

Timto odevzdavam pomyslne zezlo Krale najezdu @Malta a preju vsem majitelum F3, at jim slouzi ke spokojenosti - byl a je to drzak!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 minutes ago, Malta said:

@epo, děkuji za předání žezla, ale asi nepatří mně, neboť tu máme jednoho člena @hubo44 o kterém jsem se jen tak mimoděk dozvěděl v jiném vlákně že je na 350t km, 1.0MPI+LPG

Fuuu... njn, to jsou ty sede mysi, tiche vody, bolti, atp. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě se příběh uzavřel... 

IMG_20240614_172544.thumb.jpg.14da416a9775c8116a9e198d9630819d.jpgIMG_20240614_153437.thumb.jpg.878e6b0456fc1ee22b66be78fd417df4.jpg

Chybělo mi "300 do 300"...a na to, že je to jen věc, loučení nebylo snadné, ale co se dá dělat. 

Prodáno komplet se vším všudy, co jsem k autu měl... Snad se časem dostane k někomu, kdo s ní ještě aspoň 200k dá... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...