Přejít na obsah

ANGEL EYES


PTiCA

Doporučené příspěvky

Tak mám po necelých 4 letech s AE první pro mě zatím neřešitelný problém... Shořel mi CCFL modul na levém světle a v ČR není snad nikdo, kdo by mi řekl, kde koupit nový. Kopáček na webu nějaký má, ale číslo na webu nefunguje :(

http://www.kopacek.cz/skoda/fabia/predni-cire-lampy/skoda-fabia-angel-eyes-nahradni-ccfl-modul

moje čísla na modulu jsou trošku jiná, ale myslím, že by to nemusel být problém. (TY 954)

Prodejce V3tuning.com z Ovy, kde jsem světla vč. HID kupoval, už nějakou dobu na své adrese neexistuje ...

Rady a připomínky klidně i do PM.

Na závěr hodím své zkušenosti s AE:

na FI je mám od doby koupě vozu (ihned jsem měnil) a to včetně HID sady, která byla zapojena i s montáží světel během 30min (trafa na zadním krytě světel). Světla se mi zamlžila ihned po první cestě než jsem zajel z obchodu domů do garáže. Další den jsem se jel projet a HID, asi díky své vyšší teplotě rychle problém odstranily :D . Nikdy jsem nepřišel na to, co zamlžení způsobilo, ale už nikdy se problém neobjevil. Čočky perfektně směrují světlo přesně tak jak mají a bylo mi to potvrzeno a seřízeno na STK, kde mi i názorně předvedli jak to vypadá. Jenom pro jistotu jsem jezdil chvíli se světly z max staženými na polovinu, ale po čase jsem to nastavil normálně na max a za 2roky na mě nikdo neblikal.

Nepříjemnosti začaly až při kontrolách severomoravskými policisty, kteří sice dělají svou povinnost a snaží se dodržovat příkazy, ale protože bylo moje auto jedinečné a snadno zapamatovatelné, tak mě začali buzerovat na každém rohu. Každá hlídka kterou jsem potkal mě zastavila, hlavně motorky, a zkontrolovala světla s výhružkami odstavení vozidla, správního řízení, atd... Nakonec mi i známý policajt doporučil odstranit HID, protože auto zná už každý (jezdím sice opatrně , ale rád si to občas užívám, pískání v zatáčkách, gumování) a nemuselo by to dlouho procházet.

Výsledek je, že auto svítilo perfektně, neosilňovalo, ale stejně jsem to musel demontovat, abych v našich podmínkách mohl vyjet v klidu na cestu...

Přikládám, rozdíl foto s a bez HIDpost-22157-0-84089300-1309529357_thumb.jpost-22157-0-28418100-1309529387_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já tenkrát koupil modul tady http://aukro.cz/skoda-fabia-angel-eyes-nahradni-ccfl-modul-v2-i1657412923.html sice je to taky Kopáček, ale bez problémů mi přišel domu. jsou tam na tom jiný konektory, protože prodává novější modul a ty máš na světlech konektory jiný, ale není problém konektory přepájet a dát tam tento

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkazy už jsi tu dostal,koupíš je kdekoliv na netu,jak u obautodíly,tak třeba u kopáčka,nebo když si dáš na netu vyhledat angel eyes,tak ti vyjede plno stránek kde je prodávají. Nic jinýho nepotřebuješ,jen ty světla,já je dostal i se žárovkama,jenže to byly obyč šitky,takže jsem tam dal svoje a přehodíš pak jen motorky na naklápění světel,zapojíš svorkovnici do světel a hotovo.Pak to ještě musíš nechat seštolovat. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsou doma, sice jsem počítal že dorazí dříve ,ale co už, hlavně, že jsou :-)

Ale mám problém,

ty světla se mi zdají jak by byly každé jinak vysoko.fotka je nahouby jelikož už je tma.

Druhá věc je ta, že mezera mezi kapotou a světlem je větší , mam strach jen kvuli vody.

Dá se to nějak seřídit už jsem bezradný.

dííky

post-61825-0-40659400-1310671607_thumb.j

post-61825-0-57197900-1310671624_thumb.j

Editováno: , autor: lucashr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím pánové,

přidám ještě pár dotazů k těmto světlům.

Už jsou namontované na autě a jsou pravdu super jsem max. spokojen, ale první věc co mě štve je ta mezera mezi kapotou a světly.

Mračítka si tam dávat nebud jelikož nebudu řešit PČR na každém kroku.

Druhá věc, po instalaci a seřízení v servise jela s autem manželka a já před ní s druhým autem a jak jsem se podíval do zpětného zrcátka v jedné čočce svítilo světlo krásně a druhé bylo jen takové oranžové nevýrazné.

Žárovky mám Osram silver a jsou obě v pořádku.

Tak nevím snad to nikoho nebude oslňovat a bude to ok.

post-61825-0-42198600-1310848274_thumb.j

post-61825-0-75992900-1310848310_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě dotaz pánové,

při seřizování mi řekl technik, že mi chybí po obvodě nějaká guma, dává prý se z vrchu a boku po obvodě světla, jako izolace stříkající vody mezi světlo a kapotu, víte o tom něco?Já to neměl ani na originále.

Pokud můžu poprosit , kde to sehnat google se se mnou o tom nebaví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě dotaz pánové,

při seřizování mi řekl technik, že mi chybí po obvodě nějaká guma, dává prý se z vrchu a boku po obvodě světla, jako izolace stříkající vody mezi světlo a kapotu, víte o tom něco?Já to neměl ani na originále.

Pokud můžu poprosit , kde to sehnat google se se mnou o tom nebaví.

Ide o toto tesnenie? Kolega ma Fabke 2003 a to tesnenie tam ma ja mam 2005 a uz tam nebolo. Niekto hovoril, ze zmizlo z dovodu uspor.

Ivo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já tenkrát koupil modul tady http://aukro.cz/skoda-fabia-angel-eyes-nahradni-ccfl-modul-v2-i1657412923.html sice je to taky Kopáček, ale bez problémů mi přišel domu. jsou tam na tom jiný konektory, protože prodává novější modul a ty máš na světlech konektory jiný, ale není problém konektory přepájet a dát tam tento

Modul mi nakonec předevčírem dorazil, měl opravdu jiné koncovky, což vyřešily kombinačky a pájka... Světla svítí jako předtím.

To Lucashr : To že jsou EA menší než orig je pravda, žádnou gumu jsem neměl ani u originálů. Po tom co jsem je vyměnil za EA se mi ještě nestalo, že by se mi přes tu mezeru dostala kamkoli k motoru voda. Mám ho pořád vyleštěný a žádné kapičky sem nikdy nenašel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

zdravim,chci se zeptat jestli tu neni někdo kdo si je v poslední době koupil? chtěl bych vědět jak to vypadá nyní s problémy mlžení,seřízení atd. na jaře jsem si koupil devil eyes a dá se říct že sem šlápl přímo do... přemýšlím teďka o těchto světlech ale nerad bych zase jen tak vyhodil peníze z vokna za ňákej šmejd...pročetl jsem celé vlákno a názory se docela liší,jednomu světla svítí dobře a druhému špatně,jednomu něco jde druhému to nejde...co se týče svítivosti tak devil eyes i s žárovkami které by měli mít vyšší svítivost svítí jak bludičky (teď mám zpět origo jelikož devil pudou na reklamaci,žárovky mi natavily sklo trochu). je teda teďka znát ňákej posun k lepšímu? s kvalitními žárovkami lepší svitivost nebo aspoň srovnatelná s origo? akorát ještě nevím v jaký barvě si je vemu,mám stříbrnýho combika a devil jsem měl černý ale tyhle mi přijdou z fotek že černý by tam naopak byly jak pěst na oko(i z fotek tady mi přidou ty černý takový divný). AE bych si kupoval u obautodíly. hlavní otázka teda jestli koupit AE nebo radši "vsadit" na jistotu a koupit nový origo světla od HELLA? předem díky za odpovědi. Martin ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím, mám na své fabii AE, jedno světlo jsem koupil od kámoše a druhé přez aukro, po instalaci vše svítilo ale potom jsem chtěl nastavit světlo z čoček ale marně pořád to svítí moc do prava a světelnej kužel je moc úzkej, po bližším přezkoumání světel jsem přišel na to, že před čočkou je seřízlej plech a na něm přišroubovanej slabej plíšek a tento u obou světel úplně ohnutý dolů, má tento plíšek nějakou funkci??? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám po necelých 4 letech s AE první pro mě zatím neřešitelný problém... Shořel mi CCFL modul na levém světle a v ČR není snad nikdo, kdo by mi řekl, kde koupit nový. Kopáček na webu nějaký má, ale číslo na webu nefunguje :(

http://www.kopacek.cz/skoda/fabia/predni-cire-lampy/skoda-fabia-angel-eyes-nahradni-ccfl-modul

moje čísla na modulu jsou trošku jiná, ale myslím, že by to nemusel být problém. (TY 954)

Prodejce V3tuning.com z Ovy, kde jsem světla vč. HID kupoval, už nějakou dobu na své adrese neexistuje ...

Tak to jsi měl štěstí :) první CCFL modul na levé straně mi odešel 14dní před uplynutím záruky u AE.Kopaček mi ihned odeslal ten novější (škoda že jsem si hned nevzal dva) zatím jezdím necelý rok a je to v pohodě,ale co se mi nestalo jak na potvoru mi v sobotu odešel modul na pravé straně,momentálně se nemohu na Kopačka dovolat :(

Jinak se světly jsem naprosto spokojený svítí senzačně

post-68505-0-67825000-1314107440_thumb.jpost-68505-0-26103500-1314107452_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten modul sa da vyrobit. Ked som si ich ja kupoval, tak jeden modul nefungoval...reklamacia to vyriesila...no da sa to zhotovit jednoducho kto sa v tom vyzna. Zajtra idem na STK, som zvedavy co mi povedia nato...este som nebol ich dat nastavit...svietivost AE nie je bohvie aka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na STK projdeš,mě taky strašily když jsem tam projel že "co to máte za neschválený světla,s tím my sem ani nejezděte",tak jsem mu řekl ať se podívá že to má homologaci.Mrknul zblízka na světla a ejhle,ono tam bylo tuším E8,nebo tak něco,tak technik sklapl a technickou jsem naprosto v poho prošel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...