Přejít na obsah

skoda dx navigace


Martin Balaz

Doporučené příspěvky

zdravim vas jsem u novy ,moc se omlouvam pokudpisu tema ktere tu uz treba je ,ja ho nenasel nikde najde se nekdo kdo by mi zaslal obrazek iso konektoru na navi skoda dx s C na konci,koupil jsem si za 4000navi azne krasnou neznicenou ale po zadani kodu mi to pise ze bezpecnostni pin neprijma co jsem se docetl tak je to prehazenymakabelama v iso konektoru ale ja nevim jak maji byt , nekdo to predelal na neorigo radio a pridelal tam bluethute a tak takze kabely jsou rozhazene prosim o foto at vim jak ma byt jaky kabel v tom cernem isu jeůikoznejsem elektrikar anevyznam se jen po slovech iso a gnd a takdekuji vam , jeste priklanim se k tomu ze je to kabelama jelikoz mam origo kod s kartickou a win radia sedi a kdyz dam jiny kod zablokuje se radio na hodku ale kdyz dam spravny napise to neco o bezpecnostnik kodu neakceptovano a to muzu zadavat do haleluja a neblokne se dekuji vsem za radu

Editováno: , autor: Martin Balaz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...