Květen 23, 20196 r před 16 minutami, Petrrr napsal: Kofola za 22 tocena 2 litry v plastu se dají koupit v akci i za míň , tak nač půllitr za 22,- ?
Květen 23, 20196 r před 37 minutami, Joker 85 napsal: Vy jste volove Kdybys nás poznal osobně, ani by Ti to nepřišlo, to vypadáme celkem normálně (alespoň někteří)
Květen 23, 20196 r Já byl v pondělí na golfu v Sokolově a ty nikde. Polévka, řízek, kofola a kafe za 200,-. Jen ta cesta byla děs.
Květen 23, 20196 r Stane, jen že tocena kofola je tocena. Ta v plastu je humus. Já byl v Letňanech. Tedy úžasné obě cesty jak přes Slaný tak klasika . Výhoda klasiky je je Haburgrarna na Bílé hoře.
Květen 23, 20196 r jo a já tě viděl. Byl jsem na 17. jamce s kamoskama, ale znáš to, nebyl čas. Tys tam někomu tahal hole. [emoji3]
Květen 24, 20196 r http://www.autoforum.cz/zajimavosti/konec-obliby-suv-muze-byt-blize-nez-si-myslime-nektere-znacky-mohou-litovat/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu Konečně rozumný článek týkající se Krabic
Květen 24, 20196 r Trh se rychle zaplní jednou karosářskou verzí a nakonec ji bude tolik, že o ní přestane být zájem. Navíc spousta šetřílků za čas zjistí, že mají SUVka větší spotřebu, ta levbnější nemají takový výkon a koneckonců první sníh je překvapí, neb pohon 4x4 zvláště u slabších a menších aut prostě není (a někde ani za příplatek). Já proti SUV nic nenamítám - podmínkou je alespoň slušný zavazadelník (po plato), bezpodmínečně pohon 4x4, a jakýs takýs motor.. Než jsem v před lety koupil OII chtěl jsem právě čtyřkolku, ovšem Yeti s rezervou, bylo v té chvíli auto bez kufru. Takže vyhrála Octávie. No a následník je opět Octávie, neb Karoq měl ve chvíli objednávání pouze 1,5 Tsi (nic pro mě) a Kodiaq byl už finančně mimo (navíc předokolka 1,4 tsi...)
Květen 25, 20196 r Hokej... Já teď dovalil po celém dni z Prahy... Nevýhoda rodičů, sportujících dětí [emoji3]
Květen 28, 20196 r Nová Octaviahttp:// http://www.autoforum.cz/predstaveni/novou-skodu-octavia-nafotili-v-alpach-bude-trochu-jina-nez-se-obecne-ocekava/
Květen 28, 20196 r Je tak zamaskovaná na všech stěžejních místech, že reálná finální podoba bude stejně značně jiná. Prostě větší scala.
Květen 28, 20196 r zvyknete si ... jen si vzpomeňte na reakce na čtyřočko a dnes už to nikomu nepřijde
Připojte se k diskuzi
Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.