Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

ZbyšekSU

Uživatel
 • Počet příspěvků

  145
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

34 Výborná

O uživateli ZbyšekSU

 • Hodnost
  Uživatel

Návštěvy profilu

167 zobrazení profilu
 1. ZbyšekSU

  Škoda SCALA

  Přesně tak, bez toho prodlouženého skla to vypadá mnohem lépe. Záleží ale zda bude i realita taková.
 2. ZbyšekSU

  Hlučna prevodovka

  @Miroslav Turna Pokud myslíš hlučná pouze při zatočení doleva, tak je na to TPI, protože to některé kusy jak 1,6tdi tak 1,4tsi dělaly. Vibrace silentbloku převodovky.pdf Vibrace silentbloku převodovky 2.pdf
 3. ZbyšekSU

  Škoda SCALA

  No budu si muset počkat na prohlídku na živo. Takhle z fotek a videí jsem nyní mírně zklamán co se rozměrů týká - přijde mi to nějaké malé. Třeba realita bude lepší. Jinak vzhled se mi libí (hlavně tedy proti zprzněné F3 FL). Tak uvidíme za pár měsíců.
 4. ZbyšekSU

  Divně zobrazená chyba Front Assist

  Ano, ta kontrola pneu je další položka, tedy byla by tam tak jako tak ve stavu vozidla k nastavení tlaků v pneu.
 5. ZbyšekSU

  Škoda SCALA

  To je taky rozumné. Ve výbavě active ta auta vždy vypadají tak hrozně očesaná, že to úplně zkazí celkový dojem z auta. Takže proč kazit dojem z něčeho, čím chtějí konkurovat lepším vozům tím, že pak na ulici bud člověk potkávat hnusné verze. Navíc jak píšeš, stejně lidi chtějí stále lepší výbavu, tak se musí začít stávat "standardem".
 6. ZbyšekSU

  Může OBD poškodit řídící jednotku?

  V tom případě pokud by i byla poškozena řídící jednotka, dělat mrtvého brouka. Mě se takhle divil týpek na STK že mu něco překáží v zastrčení konektoru, když jsem tam zapomněl Carista adaptér
 7. ZbyšekSU

  PČR - Dechová zkouška

  @osobne Ta věta "a podepisou ho tam pozdeji, jako by souhlasil" je dobrá . Takže tím chceš říct, že i policajt je prostě člověk a tedy že i mezi nimi se najde plevel, který si dovolí takto zfalšovat úřední dokument.
 8. ZbyšekSU

  Deriváty (Scout, Sportline, L&K, RS)

  Ono to hold tím tvarem už nové vypadá jako bourané. Takže ano, přidává se to k ostatním paskvilům o kterých psal Maverick.
 9. ZbyšekSU

  Může OBD poškodit řídící jednotku?

  To že budu mít v autě zbraň taky ještě neznamená že jsem vrah. Tedy to že to tam vozíš neznamená že se na to můžou vymlouvat, pokud jsi jim neodkýval že to tam používáš.
 10. ZbyšekSU

  Může OBD poškodit řídící jednotku?

  Každý z těchto adaptérů ti za určitých okolností (vnitřní zkrat) může něco poškodit, ale ŘJ by měla být docela dost chráněná na vstupech. Co jsem ale tak četl v tématu s tvým problémem, tak se ten servis opravdu spíše vymlouvá, aby se setřepal nějaké povinnosti hledat chybu, kterou primárně řešíš. Zkus to nechat připíchnout kdekoli jinde a uvidíš hned zda jim to bude normálně komunikovat.
 11. ZbyšekSU

  SWING

  Dle informací zde na fóru v jiných tématech tam byl problém hlavně s jiným USB vstupem, že to chtělo jiný typ. Koukni do tématu u O3, tam to snad bylo.
 12. ZbyšekSU

  Kamera do Fabie 3

  Takže kdyby tam ta baterka byla, nafukoval by se jak plast proti baterce, tak baterka samotná a možná by to skončilo stejně úspěšně jako u některých mobilů. Takže vlastně takový univerzální podpalovač. To ale asi nebude jen u Lamaxu. Stejně to všechno jede z jedné strany světa z jedněch továren.
 13. ZbyšekSU

  Ulomený čep u zadního světla

  @Zdenek Pastorek měl asi spíše na mysli, že koupí 4ks čepů od tebe @vaclav685@gmail.com, aby si ty plastové nemohl urvat na svém. Je pravda že pro někoho kdo častěji vyndává světlo (laborování s ledkami atd.) to může být zajímavá alternativa spolehlivé funkce.
 14. ZbyšekSU

  Ulomený čep u zadního světla

  Moc pěkné, když je možnost si to stočit v práci.
 15. ZbyšekSU

  Kamera do Fabie 3

  @lumirnavrat Ono je ještě otázka jak moc dobře číňanovi ta ochrana funguje. Já budu i tu krabičku mít zapojenou patrně na spínané napětí. Sice má O3 hlídání palubního napětí, takže si to kdyžtak na konkrétních výstupech odstřihne sama při poklesu, ale myslím že by mi stejně v 99% případů kamera v parkovacím modu moc nepomohla, protože když už někdo něco na autě poškodí, nejspíš to nebude zepředu, ale zboku, kde to kamera stejně nevidí. Navíc doma na auto stejně míří dvě kamery. Ale ještě uvidím. S touto myšlenkou jsem ani nepočítal, ale trochu jsi mi teď dal brouka do hlavy. Možná zkusím jak se to bude chovat na stálém napětí a pár dní po sobě změřím baterku kolik to sežralo. Když to bude Ok, mohl bych nechat tak, když ne, přepojil bych na spínané.
×