Přejít na obsah

Chiptuning


Návštěvník

Doporučené příspěvky

jaj..ved ja sa tommu nerozumiem...tak preto sa pytam...

a na SR maju koho? ci sa mam spytat cimbu?

staci pozret web, je tam aj kontakt

PS na chip na 44kw by som sa vykaslal, je tam treba menit aj sanie z 50kw verzie, to si rovno kup cely motor (kludne daj 50kw, cislo motora sa uz neeviduje), ten tvoj s cca 300tkm nebude bohvieco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak asi co tu tak ctu tak kazdej chvali cimbu.cz tak to necham chipnout od nich,ten motordesign.cz je taky dobrej,ma dobrou cenu na fabii ale zatim tuhle firmu tu nikdo nechvalil tak se přikláním k cimbu.cz :palec2:

Moje řeč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako že tvoje FRS jede 235 jo? :kuk: Měl by sis asi nechat zkalibrovat tacho! Však vem si GPS a budeš překvapen

Kdybys četl pořádně zjistil bys, že všechny uváděné rychlosti jsou tacho a nejsem magor, abych si myslel, že když mi rafička tachometru ukazuje 235, tak taky tak rychle jedu. V reálu to může být cca. 215 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uznej sám, že to je sakra podezřele nízká cena.. :help:

Já,Dakie a pár dalších lidí máme chip ještě za menší cenu a jezdíme bez závad,nežere nám to nějak extrémně víc,nekouří....

je to jen o tom kdo si za to řekne rozumnou cenu....je to jako se vším ostatním...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ZA 4.000? Tak to bude kvalitka :p

Záruka samozřejmostí .. Proč by to mělo být něco špatného? .. je to marketingová akce na tento týden .. jinak na trhu nejsme týden jako každý 2. rádoby chiptuner .. Máme nyní akci na veškeré vozy koncernu VW za 7.000 Kč .. Pouze vozy jako A8, Q7 a podobné jsou mezi 7 a 11.000 Kč ..

Pokud nás chce někdo zatracovat, tak ať nás vyzkouší a pokud mu auto pokazíme tak má na to nárok - jinak nevidím důvod k nedůvěře :p

Editováno: , autor: cipovani.cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

mame Fabiu 1 1,4 MPi 44kW 8V 250tis km...origo spojka (este nesmyka), jazdene na spotrebu, velmi malo po meste.. RV 2001...

pytam sa:

1. oplati sa do nej este vrazat za cip tuning?

2. kde blizko NR sa to daaa?

3. este si budem nanu musiet pockat 1,5roka..cize cisto teoreticky sa pytam... o rok a pol bude mat najazdene 280tis...

dakujem za odpovede:) priemny den:)

nikto mi neporadi? :help:

Cimbu je na 99 procent dobrá volba ,ale já jsem asi to jedno procento.Jsem taktéž od něho čipnutej , ale že by mi klesla spotřeba ,ve městě to mám za 11,5 litru a na sitič, vidim ,jak mi padá ručička nádrže.Něco je asi v pr.. ale mě se do MB nechce.Tak víc toč a kup si za ty prachy MP3 nebo andělské oči. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...