Přejít na obsah

Jak jsem o víkendu měnil dveřní lišty


Vasekk

Doporučené příspěvky

Přední a zadní dávat nebudu. Přední půjdou pryč a zahladí se to. A zadní jenom nalakuju.

To je fakt zajímavá myšlenka... .že bych ještě teď hned zavolal klukům do servisu aby mi tu přední lištu taky sundali a zahladili.... ? :D

Ještě sem to live neviděl... nemáš někde fotku jak to vypadá?

boční lišty s chromem mě čekaj taky...sem na ně fakt zvědavej... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přední a zadní dávat nebudu. Přední půjdou pryč a zahladí se to. A zadní jenom nalakuju.

To je fakt zajímavá myšlenka... .že bych ještě teď hned zavolal klukům do servisu aby mi tu přední lištu taky sundali a zahladili.... ? :D

Ještě sem to live neviděl... nemáš někde fotku jak to vypadá?

boční lišty s chromem mě čekaj taky...sem na ně fakt zvědavej... :palec2:

Fotku nemám, ale bude to vypadat pěkně. Třeba octa když má zahlazenou přední lištu, tak se mi to hodně líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele tak sem se bavil s klukama v servisu a říkali mi, že to zahlazení předního nárazníku (když sundáš lišty) není tak úplně easy...

Prej na tom kit špatně drží a loupe se pak lak, takže ideální je to zavařit plastem ale to zas potřebuješ special svářečku na plast a taky to není zadarmo... takže na to kašlu a stříknu ty lišty max. do barvy a případně je po nějaký době přestříknu kdyby se loupali...

příští týden bych to měl mít už všechno hotový, včetně tý masky, difuzoru atd... tak pak sem hodím fotky :D

už se zatraceně těším...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co vše v laku???

Jo jo Cosby ty máš pěknýho mazla... právě si mě inspiroval...jak sem si toho tvýho Supa prolejzal tak mě to chytlo za srdíčko...

Já vlastně budu mít všechno v barvě... akorát na bocích budu mít i ty chromy... :)

Už se nemůžu dočkat... jezdím teď s autem co sem měl předtím a nechal sem ho přítelkyni a je to hroznej hopík...ikdyž o jeho jízdních vlastnostech se může nechat jakkékoli škodovce jen zdát... :)

790 kg pohotovostní hmotnost

3válec

60 kw (81 koní)

moc srandy!!! :palec2:

post-16-1161848735.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...