Přejít na obsah

Jak jsem o víkendu měnil dveřní lišty


Vasekk

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

prosim tě než se budeš příště 3 hodiny vztekat nad tim nesundatelnym lepidlem tak se radši zeptej je na to spešl gumovej kotouček do vrtačky a je to dole za 3 min. :D ja sundaval označení motorizace a bez toho kotučku bych to asi rozkopal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

Zdravím tak sem si skouknul tenhle příspěvek a došel sem jednoznačně k rozhodnutí, že si nahodím taky lišty na superba- vypadá to hezky. Skontaktoval sem tvého dodavatele a naštěstí ještě nějaké má tak se teším až dorazí....

Jinak hezká práce.................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...
  • o 2 roky později...

Práce s tim byla fakt neskutečná, protože včechna lepenka paradoxně zůstala na dveřích. Takže chutovka na 3 hodiny se sprejem od sonaxu a umělohmotnou škrabkou.

 

Ahoj, chci se jen zeptat, jakou páskou jsi prilepil ty lišty? A drží to pořádně, jako original? Aby se to nezačlo odlupovat.:) Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobře drží pattex, najdeš to v hobby marketech. Musíš to ale dobře očistit, i ty lišty. I tak to půjde poznat. Lepil jsem je a trochu odstávaly. Nakonec jsem je strhl a koupil nové ve škodovce. Až teď jsem s výsledkem spokojený :)

 

Barbaři to také lepí na lepidlo na sklo. Pak už to ale asi nedostaneš dolů (otázka je, proč taky)

 

http://www.pattex.cz/pattex-paska-power-fix/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

No já myslím, že je lepší dát si tu práci, sundat čalounění dveří (což není taková pakárna), sundat stahovačky a dělat to z druhé strany.

Při Vaší demontáži ty plastíky nalítají akorát do dveří, což se mi vůbec nelíbí. Když už, tak práci udělat pořádně až do konce ne? Sundat čalounění a stahovačku je práce na 15minut:

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry, ja zase absolutne nechapu, proc to cely rozdelavat. Na cele liste jsou 2, nebo 3 stredici puntiky a rozebirat 4x dvere jepodle meho nesmysl. Ty pidi plasticky nikde pazvuky nedelaji. Nebudu riskovat pripadne rezonace v tapecu, k tomu fixovani okna. Neverim, ze za 10 minut jsi se dostal k listam zevnitr. Oddelani madel srouby, odcvakat, oddelat kabelaz, odsroubovat vnitrni plech, zafixovani oken, oddelani zamku apod. Nesmysl. K tomu jeste nastrojeni trva dele nez demontaz a riskovat rezonace kvuli 10ti malym 2x2mm bazmekum? Navic je to prace na pul dne minimalne a pak jeste oddelat zbytek pasky = prace na cely den. V tomto s tebou nesouhlasim.

Editováno: , autor: brc.majkl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je vidět, že jsi tapec dole ještě neměl, já už tak 25x. Fixování okna? Lepící páskou, viz obrázek alá Fabia. Já nekritizuji Tvou práci, šel jsi na to dobře, ale říkám, jak by se to dělat mělo. Zrovna u mě bych tam ty vibrace těch camplíků cítil a dost mi vadily (do každých dveří pouštím 225W RMS), to je nežádoucí. Prostě by mi vadilo, že se tam něco mele. Naopak rezonance bys mohl případně odstanit a dá se udělat spousta věcí navíc, třeba rovnou namáznout stahovačku, zkontrolovat kabeláž, utěsnit plech na stahovačce (viz zatékání). Zámek se nesundává. S Tvým autem si dáváš pěknou práci, sleduji Tvoje vlákno, proto se právě Tobě divím, že Ti uřízlé camply ve dveřích nevadí

post-79770-0-73344900-1369561384_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já žádné vlákno nemám. Navíc - tvoji práci určitě nekritizuji, věřím, že jsi si dal tu práci a všechno zkontroloval. Ovšem když vše funguje a nikde nic nevrže, neskřípe a podobně, připadá mi zbytečné něco takového dělat. Samozřejmě, mám origo repro a opravdu nic neslyším. Na pazvuky v autě jsem pes, kdyby se někde něco ozvalo, okamžitě tlumím, protože to opravdu nesnáším. Proto to radím i dál, protože vím, že s tím problém nemám a z vlastní zkušenosti vím, že pokud se do něčeho rýpe víckrát, stojí to čím dál víc za prd.

 

V žádném případě prosím, neber můj minulý příspěvek jako hanění tvé práce - naopak je kvalitní a měla by tak vypadat!  :kol-45:

Samozřejmě, že pokud budu mít někdy stahovačky pryč, určitě ty čudlíky vyhodím pryč  :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...