Přejít na obsah

Jak jsem o víkendu měnil dveřní lišty


Vasekk

Doporučené příspěvky

Tak chlapaci někdo tady opět piše voloviny, ale ti co mě znaj tak určo dosvědči, že tapec mam sundany za 5 minut  i se stahovačkou a za 6 minut budu mit i vyndany  i oknno. Nahozeni se všim všudy 10minut chce to prostě praxi vědět kam šahnout a hlavně nic nepolamat. Vysledkem ja dobra prace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radku torufnu si řict, že tapec maš sundany i za méně moje první sundávání bylo do 10 minut jak jsem měňil tlačítko na stahování oken pač sem měl ošoupane ty čudle gumove a druhe dveře byli taky do 5 minut...

 

majkl: jakto, že nemáš vlákno ? jak je to možné ? Ty nepatříš mezi Supáky či co že sis jej nezaložil ??? :kol-44:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl jsem tam docela dost informací, který jsem se rozhodl umazat (zabezpečení, SPZ apod). Sice jen chvíli ale měl, tak jsem to chtěl upravit, ale už na to někteří reagovali, tak by tam vždy nějaký pozůstatky zbyly víš. Časem možná něco založím, uvidím - s tím, že si budu dávat právě na tyto věci pozor  :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...