Přejít na obsah

Samolepka RoomsterClub.com


ntr23

Doporučené příspěvky

Pro členy clubu je možno pořídit samolepící nápisy RoomsterClub.com, vyrobené z řezané fólie, vhodné například pro nalepení na černé plastové podložky pod registrační značky (SPZ).

Barva fólie dle vlastního výběru (například bílá, červená, modrá, atd.). Cena za dva kusy 30,- + poštovné

Nově i dvoubarevná samolepka s barvou dle výběru a stříbrnou linkou kolem písmen Cena za dva kusy 60,- + poštovné.

Podložky bez nápisu jsem pořídil v TESCO za 49,-/kus

274774084_2c3a9c19df.jpg

274774328_07bfbdc9b6.jpg

274774554_5918088ec9.jpg

280787016_2cc8802407.jpg

280787390_17b149aaa2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 5 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Tedy vůbec to sem do téhle diskuze nepatří, ale jenom pro zajímavost:

Tak RoomsterClub už má 35 členů a díval jsem se odkud jsou. Nejvíc nás je tady okolo Plzně (já + 2 z Rokycan a 7 z Plzně), 7 lidí z Prahy a ještě 4 z Kladna. Ostatní města už takové zastoupení nemají :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirka> Klidně založíme novou diskuzi ve skupině RoomsterClub, o tom z jakých končin kdo je a pak už je jen kousek ke různým slezinám.

Foromen> Nemáš zač. Spíš se divím, že už je 35 členů a nálepku má sotva pět. Asi chtějí dělat reklamu prodejci. Já jsem s červenými spokojen. Ladí to s barbou auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirka> Klidně založíme novou diskuzi ve skupině RoomsterClub, o tom z jakých končin kdo je a pak už je jen kousek ke různým slezinám.

Foromen> Nemáš zač. Spíš se divím, že už je 35 členů a nálepku má sotva pět. Asi chtějí dělat reklamu prodejci. Já jsem s červenými spokojen. Ladí to s barbou auta.

No nevím, ale je pravda, že u nás v Rokycanech jsem už viděl Roomsterů docela dost. Zajímavé bylo, když před supermarketem stálo pár aut a 2 Roomstery proti sobě. Jinak svoji tmavě modrou barvu jsem na silnicích zatím nikde neviděl, jenom v Rokycanech na parkovišti. Až jsem se lek, že to je ten můj:-)

Ta nálepka RoomsterClubu se mi sama o sobě líbí, ale na autě nemám rád žádné nálepky. Nejraději bych sundal i tu nálepku mého prodejce na zadním okně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to jsem prodejci říkal už při objednání, že na autě nechci žádné nálepky, kdyby mi je tam jako chtěli nalepit. Tahle nálepka je ale na podložku RZ, kterou tam tak jako tak mít musíš. A přijde mi to decentnější než tam mít adresu prodejce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jasný, já to poplet, jasně že ta nálepka ja na podložku SPZ. Ale mám od prodejce různé slevy (třeba teď v pátek mi auto zdarma ručně umyjou), tak tam zatím tu jejich adresu nechám.

Slevy mám taky, označení prodejce mám nalepeno na zadních dveřích. Je to samolepící plastovej čtvereček s logem prodejce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

takovej dotaz. trochu se tyka tech samolepek.mate vsichni ty ramecky pod SPZ, kam se daj lepit ty samolepky?

zkouseli jste nekdo pridelat SPZ primo?

Spz.JPG

ja ot mam takhle, i vzadu vypada to mnohem lip, nez s tim rameckem. Je to lepene !mamutem" (takovej silikonovej tmel s vysokou pevnosti. cca 30kg na cm2) Nevyhoda je, ze pokud bych je chtel menit, tak se to musi velice opatrne odrezat. ale zase mi je takhle nikdo neukradne, to by spis urval celej naraznik :p

jo a jen jedna vec. ta zadni je rovna, tak se da pridelat paradne. predni se musi trosicku ohnout. Nic tezkeho, Kamosovy sem to ted delal na Cernou OII, tam to vypada jeste lip.

Editováno: , autor: Blacky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co se tyka nalepek prodejce, tak ty mazaly dolu okamzite, i ta za zadniho okna, i ta zvenku pod hranou patych dveri. a taky prave ty ramecky. nelibej se mi ani cisty. tim padem nemam kam tu samolepku lipnout. Nekde sem tady zaslechl o lepeni na okno, ma nekdo fotku ja kto vypada? diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co se tyka nalepek prodejce, tak ty mazaly dolu okamzite, i ta za zadniho okna, i ta zvenku pod hranou patych dveri. a taky prave ty ramecky. nelibej se mi ani cisty. tim padem nemam kam tu samolepku lipnout. Nekde sem tady zaslechl o lepeni na okno, ma nekdo fotku ja kto vypada? diky

Já jsem přemejšlel, že to nalepím na horní hranu zadních dveří, ale pak jsem to radši dal na podložku RZ. Nad to okno by to chtělo asi v jiné barvě, aby byl kontrast.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co se tyka nalepek prodejce, tak ty mazaly dolu okamzite, i ta za zadniho okna, i ta zvenku pod hranou patych dveri. a taky prave ty ramecky. nelibej se mi ani cisty. tim padem nemam kam tu samolepku lipnout. Nekde sem tady zaslechl o lepeni na okno, ma nekdo fotku ja kto vypada? diky

Ahoj, mam to na zadnim okne zevnitr a vypada to podle mne dobre, poslu foto pozdeji, jinak take mam prilepene spz bez ramecku, take si myslim, ze to vypada lepe. Pridelaval jsem je oboustranou samolepkou s vyssi pevnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...