Přejít na obsah

Samolepka RoomsterClub.com


ntr23

Doporučené příspěvky

Co říkáte na tohle umístění? Jen to emko na konci se mi špatně přeneslo na přenosku...

Jooo tak to se Ti povedlo vypadá to moc dobře :palec2::palec2::palec2:

je to takové nenápadné, decentní, dlouho jsem přemýšlel, kam to dát, protože také nemám rád polepené auta, druhou mám pak vpředu pod spz, je to špatná kvalita fotky, mám to ale křivě a to mě štve... otec ale prohlásil - trochu křivé - také pěkné. Podložky pod spz jsou pouze dočasné - samohýlovi reklamu dělat rozhodně nechci, čekám právě na podložky firemní.

post-50-1173647302_thumb.jpg

Editováno: , autor: Lancelote
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Foromen, aka je to farba tej nalepky za sklom? A aky typ nalepky to je? Lepene z vnutra? Aby som vedel co objednat. :)

NTR23: chcem sa opytat, ako to posielas a ci to posielas aj do SR? Aka je cena v Sk? posielas na dobierku? Zhanam nejaku kombinaciu, ktora by sa hodila na bezovu Cappuccino farbu. Porad. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ako dlho to tam mas Blacky? A neodlepuje sa to? Ani pri umyvani?

Já to mám na plastu a drží to jak přilepené i po nájezdu vapkou a drhnutí much hadrem.

Myslím že foromen to chtěl nalepit zvenku protože má tmavá skla, ale dělal jsem i nálepky pro vnitřní použití. Vzhledem k hromovaným doplňkům na autě asi nic nezkazíš stříbrnou. Cappucino barvu jsem nedělal, takže netuším jestli jsou takové fólie.

Na sLovensko jsem ještě neposílal, jinak posílám v rámci čr na dobírku a platbu požaduji na bankovní účet. Rozhodni se jestli je to pro tebe zajímavé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ked si dam striebornu nalepku z vnutra tmaveho skla, bude to videt skrz? Nemas s tym skusenost ntr? A aku farbu by si mi odporucil na krytky SPZ ku kapucinu? Strieborna bude vynikat na ciernom plaste, nie?

NTR: Vies povedat ceny v Sk? Alebo sa to da platit na poste uz v kurze?

Chuapi z BA: Ak mate este niekto zaujem, dajte mi vediet, by sme kupili uz rovno vacsie mnozstvo aby to na 1x poslal NTR a potom si to porozdavame.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ked si dam striebornu nalepku z vnutra tmaveho skla, bude to videt skrz? Nemas s tym skusenost ntr? A aku farbu by si mi odporucil na krytky SPZ ku kapucinu? Strieborna bude vynikat na ciernom plaste, nie?

NTR: Vies povedat ceny v Sk? Alebo sa to da platit na poste uz v kurze?

Chuapi z BA: Ak mate este niekto zaujem, dajte mi vediet, by sme kupili uz rovno vacsie mnozstvo aby to na 1x poslal NTR a potom si to porozdavame.

Myslím že na tmavém skle to vidět moc dobře nepůjde. Na podložkách na SPZ stříbrnou barvou nicnezkazíš. Maska má taky chromové okraje.

Ceny na SK jednoduše přepočtu dle kurzu, ale mezibankovní převody v rámci dvou zemí neznám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, mozno by sa to dalo cez mojho kolegu v Prahe. Objednalo by sa to tam a potom by to on poslal co-mailem sem. :)

Tak ale ked teda platba je na bankovy ucet, potom to nie je na dobierku, nie? Doporucene to posielas alebo na dobierku?

Editováno: , autor: ntr23
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, mozno by sa to dalo cez mojho kolegu v Prahe. Objednalo by sa to tam a potom by to on poslal co-mailem sem. :)

Tak ale ked teda platba je na bankovy ucet, potom to nie je na dobierku, nie? Doporucene to posielas alebo na dobierku?

Posílám to doporučeně, peníze předem jsem zatím nechtěl. Všichni zaplatili.

Holt dle Roomstra se pozná slušný člověk.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jasne! :) Len ma mylilo ze pises ze na ucet a potom ze to posielas na dobierku. :) Takze nie na dobierku ale doporucene. :) Uz mi je to jasne.

A neboj sa o peniaze. Len som chcel vediet ako to bude najlepsie zariadit ked sa rozhodneme my zo SR si tiez objednat. :) Ked sa nas par nazbiera, dam vediet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Foromen, aka je to farba tej nalepky za sklom? A aky typ nalepky to je? Lepene z vnutra? Aby som vedel co objednat. :)

NTR23: chcem sa opytat, ako to posielas a ci to posielas aj do SR? Aka je cena v Sk? posielas na dobierku? Zhanam nejaku kombinaciu, ktora by sa hodila na bezovu Cappuccino farbu. Porad. :)

Jak říkal Blacky, lepené zvenku, a drží jak přilepená ;) , mytí tomu nevadí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jasne! :) Len ma mylilo ze pises ze na ucet a potom ze to posielas na dobierku. :) Takze nie na dobierku ale doporucene. :) Uz mi je to jasne.

A neboj sa o peniaze. Len som chcel vediet ako to bude najlepsie zariadit ked sa rozhodneme my zo SR si tiez objednat. :) Ked sa nas par nazbiera, dam vediet.

Aha..už to vidím. Spletl jsi mě, čtu na dobírku, píšu na dobírku. samozřejmě že jsem myslel doporučeně.. :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...