Přejít na obsah

"Gumove" vrzani


Maranelo

Doporučené příspěvky

Zdravim

predem se omlouvam pokud uz tu nekde neco o podobnem problemu je ale i kdyz jsem hledal nasel sem pouze problem s vrzanim na nerovnostech ktery ja nemam.

Me se vrzani ozyva pri stani i za jizdy ale jen pri zataceni kdyz tocim volantem a nemohu prijit na to odkud to jde. Prijde mi ze to slysim od stredu motoroveho prostoru ale usi uz mam 30lete takze... muze to delat pruchodka na volantovou tyc? Nic jineho me nenapada co by v tech mistech mohlo vrzat octavky neznam :(

Zacalo to ze dne na den delat pri zataceni doprava a postupem casu na obe strany dneska po cca 6mesicich uz to vrze hodne hlasite.

Octavie 1,6 100k 97

se servisama mam z 99% spatne zkusenosti tak me do zadneho "servisu" prosim neposilejte. Snazim se aby se tomu uz mazel vyhnul lol

dekuju vsem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim

predem se omlouvam pokud uz tu nekde neco o podobnem problemu je ale i kdyz jsem hledal nasel sem pouze problem s vrzanim na nerovnostech ktery ja nemam.

Me se vrzani ozyva pri stani i za jizdy ale jen pri zataceni kdyz tocim volantem a nemohu prijit na to odkud to jde. Prijde mi ze to slysim od stredu motoroveho prostoru ale usi uz mam 30lete takze... muze to delat pruchodka na volantovou tyc? Nic jineho me nenapada co by v tech mistech mohlo vrzat octavky neznam :(

Zacalo to ze dne na den delat pri zataceni doprava a postupem casu na obe strany dneska po cca 6mesicich uz to vrze hodne hlasite.

Octavie 1,6 100k 97

se servisama mam z 99% spatne zkusenosti tak me do zadneho "servisu" prosim neposilejte. Snazim se aby se tomu uz mazel vyhnul lol

dekuju vsem ;)

Taky je možné, že to dělá jeden z čepů- suchý. Zvlášť, když to dělá na místě při točení volantem. Už jsem se s tím taky setkal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, podle mého názoru by to mohly dělat gumy na stabilizátoru. Když je prostříkneš nějakým olejem tak to přestane, ale spíš bych je vyměnil. Většinou to po nějaké době začne opět.

Olej není to nejlepší, raději klouzek nebo hustá mýdlová voda. Mám vyzkoušeno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...