Přejít na obsah

Pneuservis-ceny


johnxx

Doporučené příspěvky

Zajímá mě kolik stojí přezutí 4 kol na auto v pneuservise.Slyšel jsem, že přezutí na ALU disk je 2x dražší

No po prvním mrazíku maj stejně servisy nacpáno - tak je jednodušší koupit disky a přezouvat si sám :) je to práce na chvíli a kola zaberou stejný místo jestli s diskem nebo bez něj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcera jsem si nechaval v liberci prevazit 4x plechy + dofoukat dusikem, platil jsem neco pres 3 stovky, zadna montaz, nebo demontaz, jen jsem jim to tam hodil a odpoledne vyzvedl .. doufoukat mysleno, premerit a pripadne dofouknout .. ne opetovne naplnit novou smesi

Editováno: , autor: gdanx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímá mě kolik stojí přezutí 4 kol na auto v pneuservise.Slyšel jsem, že přezutí na ALU disk je 2x dražší

No po prvním mrazíku maj stejně servisy nacpáno - tak je jednodušší koupit disky a přezouvat si sám :) je to práce na chvíli a kola zaberou stejný místo jestli s diskem nebo bez něj...

Nevím jestli je 2x dražší přímo to přezutí ALU, spíš myslím že podstatně dráž vyjde potom následné převážení ALU kol, protože pekelně drahé jsou ty samolepící vyvažovací tělíska.

A s přehazováním obutých kol doma opatrně, protože každé kolo než se nahodí na auto by se mělo taky převážit.

Jinak já byl přezouvat dneska kompletně, tzn. vyzout z letních a nazout zimní + foukání plynem vč. rezervy (to jsem tak jednou měl defekt, hodil jsem rezervu a měl znovu defekt a na té prázdné rezervě jsem musel dojet cca 10km, takže byla totálně v pr.... :( ) a cenovka 620,-Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to 4 roky byl to Favorit. Sundani letnich, nandani zimnich, nove ventilky, umyti v mycce bez ptani se - 960,- PneuSafranek - Praha. Bez lejstra pry 600,- Nezaplatil jsem to! :angry:

jojo, to potvrzuju, taky jsem tam v minulosti jednou byl a byl to masakr, safranek se s cenama nesere

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to 4 roky byl to Favorit. Sundani letnich, nandani zimnich, nove ventilky, umyti v mycce bez ptani se - 960,- PneuSafranek - Praha. Bez lejstra pry 600,- Nezaplatil jsem to! :angry:

jojo, to potvrzuju, taky jsem tam v minulosti jednou byl a byl to masakr, safranek se s cenama nesere

Taky byly fronty a Safranek na Hajich u Benziny mel 2 auta... :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...