Publikováno Duben 17, 20205 r Ahoj, nechával někdo dodělat tažné zařízení? Případně, kde, za kolik a jaká je spokojenost? Díky.
Květen 8, 20205 r Zdravím, a lze dodělat i to jejich sklopné origoš? Mám kodiaq sportline Upraveno Květen 8, 20205 r od klakson23
Květen 12, 20205 r Mě na dotaz před objednání u Kodiaqa tvrdili taky téměř 40t. Pokud nemáš přípravu, tak je dle nich to skoro nemožné :-) No jedná se o to, že je na autě několik věcí ,které jsou jiné jako třeba silnější ventilátor. Nejvíc ale prý dělá rozebrání kufru, výměna některých dílů, kodování a jejich práce. Tj. u SUV je lépe to tam dát rovnou, protože zárověn slouží i pro instalaci nosičů kol (kdo by to tahal na střechu + spotřeba).
Červen 13, 20205 r Přípravu pro tažné mají podle ceníku všechny Karoqy v základu. Jinak ohledně ceny dodělání sklopného mám stejné informace (ptali jsme se u Karoqa i Atecy a v obou případech 30-40tis.).
Červen 16, 20205 r Zrovna včera jsem tady dával kontakt na člověka, který dělá TZ (je to bývalý ProfSvar - dlouholetý dodavatel originál TZ na ŠA) - zkuste mu napsat, dělají i sklopné originál systémy za poloviční ceny... Ing. Martin Zajíc tažák.cz s.r.o. Černá silnice 1599 295 01 Mnichovo Hradiště mob: 731 756 666 email: info@tazak.cz
Březen 20, 20223 r Ahoj,tak úspěšně dokončena montáž tažného zařízení origo . Upraveno Březen 20, 20223 r od Pany
Březen 20, 20223 r Žádný problém, montoval jsem si ho sám ,sehnal typový list,kolega mi dal potvrzení o montáži a hotovo.
Listopad 13, 2024Lis 13 Zdravím, měl bych mít na autě přípravu pro tažné zařízení, ale zarazilo mě, že v kufru nemám tlačítko na jeho vyklopení. Bych očekával, že tlačítko tam bude, byť zatím odpojené. Pokud jste někdo tažné dodělával, jak to je? Jak jej vyklápíte?
Listopad 13, 2024Lis 13 Není tapříprava v úpravě chlazení, pružení, brzd, výztuhy v nárazníku? A nebude příprava pro pevný tažný? Ne výklopný.
Listopad 13, 2024Lis 13 Jo, tak to nevím. Se zeptám až budu mít cestu do servisu. Upraveno Listopad 13, 2024Lis 13 od olapino Doplnění
Listopad 13, 2024Lis 13 Priprava je větší chladic a silnejsi altik,elektrika je natazena na pravou stranu do kufru,ale bez tlacitka.
Listopad 13, 2024Lis 13 Hmm, koupil jsem Karoq Selection skladovku. Myslel jsem si, že když má přípravu, že nebude problém dodělat výklopné. Pokud mi v servisu řeknou, že výklopné nejde, tak se na to vybodnu a vozík budu tahat starým autem. Díky
Listopad 13, 2024Lis 13 Dobrý den, měl jsem jen přípravu pro tažné zařízení a neměl jsem v kufru tlačítko. Nechal jsem dodělat výklopné tažné zařízení -originál za cca 27 tisíc. A v kufru se objevilo tlačítko na pravé straně . Vše funguje bezvadně.
Únor 13Úno 13 Dobrý den, chtěl bych se zeptat, rodiče koupili Karoga loni v srpnu r.v. 2024 1.5 tsi a chteli dodatečně namontovat tažené. V prodejne tažené namontovali, ale asi se stala nekde chyba pri instalaci softwaru nebo nevim protoze pry senzory pri vyklopene kouli piskali, prodejce se zacal vymlouvat na škodovku a že čekají na nějaký software který jim ma skodovka uvolnit a stále se nic neděje. Tazne si nauctovali ale koule nejde vyklopit a prodejce pry za to nemuze a ceka na software. Me uz to prestalo bavit ale nechci delat bordel kvuli rodičům je jim 60, tak zkousim jeytli nemate nekdo podobnou zkusenost nebo jestli nevite zda opravdu skodovka brzdi nejaky software nebo z nas delaji blbce? Diky za odpověď
Únor 13Úno 13 Svým způsobem mají pravdu, že čekají na SW. Kvůli UNECE skutečně není možné dodatečně na některé vozy namontovat tažné zařízení. Resp. lze, ale není plně funkční. Tady se dostávám k otázce proč vlastně tohle servis podstupoval, když musel vědět, že bude mít problémy. V tuhle chvíli není znám termín na uvolnění SW. Takže oni s tím nic nezmůžou a vy máte nepoužitelný tažný. Postupně uvolňují SW na různé typy a verze výbavy. Ale je to na dýl.
Únor 13Úno 13 ja teda nechcem byť zlý prorok ale kedže značku poznám pár rokov tak neverím ani nedúfam že sa postavia k týmto starým problémovým autám čelom , jediné čo rozbehajú budú aktuálne modely na ktorých už sa to pomaličky začína dariť ... nakoniec skončíš tak že to TZ demontuješ , dáš tam vertikál a elektriku jeager flex zapojenú na CANy a bude to vedieť svietiť a to je tak všetko senzory si vypneš ručne a ostatné funkcie origo TZ bohužial nebudú ale aspoň budeš mať funkčné TZ možné na používanie je to zmrdstvo a prešli sme si tým na SK asi prvý na FAB IV , info o tom že nebude možná montáž prišla týždeň na to ako sme to objavili mi ... na otázku ako to riešiť a koho je to chyba akurát zalamovali rukami pritom tú info mali len nevypustili von ...je to ojeb ako celý kapitalizmus a neurobíš s tým nič , môžte dúfať že to niekedy rozbehajú alebo to urobiť podľa môjho návodu a používať auto ... s tým že riešenie malo byť 22kt 24 , potom koniec roka 24 , teraz stále riešenie nie je a alibisticky sa toho zbavili
Únor 13Úno 13 No nevím proč instalace softwaru,když to ma samostatnou ŘJ.Ja si ho dodelaval sam a šlape.
Připojte se k diskuzi
Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.