Přejít na obsah

Zimní pneu


StandaO

Doporučené příspěvky

Myslel som vsetky disky rovnakeho typu : konkretne napr. 6J x 15 ET43. Podla TP je to moj rozmer tak by sa tam mali zmestit aj kotuce z brzdami (v predu len tak tak) a dat pouzit 15'' puklice . Alebo aj original puklice od SA su rozneho typu pre ten isty priemer 15'' ale rozne ET,to sa mi nezda ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoda ze si nedal original, ja viem su drahe, ale videl som na inzeratoch predavat za prijatelne ceny.

V těch inzerátech budou asi jakého původu? Tímhle se jenom podporujou zloději, stejně jako u milionu lidí prodávajících Columba apod.

Neoriginální poklice skoro nikdy nesedí, navíc se nehodí na každé auto a záleží typ od typu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

voltys: Ty mas myslim rozmer pneu 185/55 R15 a disky 6Jx15 ET43,mam pravdu? Ak ano,pasuju tieto original puklice na tie plechace a nemaju problem s vytrcanim tak ako tie moje neoriginal?

A coze si zmenil nazor na puklice? Minuly rok si ich na disky nechcel ak sa nemylim ? ;)

Pripadne ma niekto plechove disky 6Jx15 ET43 s puklicami (original alebo neoriginal), ktore netrcia tak ako tie moje na obrazku?

Editováno: , autor: Jairo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

voltys: Ty mas myslim rozmer pneu 185/55 R15 a disky 6Jx15 ET43,mam pravdu? Ak ano,pasuju tieto original puklice na tie plechace a nemaju problem s vytrcanim tak ako tie moje neoriginal?

A coze si zmenil nazor na puklice? Minuly rok si ich na disky nechcel ak sa nemylim ? ;)

Pripadne ma niekto plechove disky 6Jx15 ET43 s puklicami (original alebo neoriginal), ktore netrcia tak ako tie moje na obrazku?

Ano je to tak jak píšeš, poklice seděj perfektě. Jinak pro octavii i pro fabii se davaj stejné

ocelové disky 6Jx15 ET43.

To maš pravdu změnil jsem nazor na poklice, přece jenom to vypadalo na těch černých diskách hrozně chudě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem pořídil originál komplety a poklice od Škodovky v jejich akci na zimu. Nechtěl jsem dávat na nové autí neoriginální kola a navíc cenový rozdíl nebyl tak veliký od neoriginalních kompletů. Vše pasuje jak má.

post-9055-0-30747600-1319615483_thumb.jp post-9055-0-93431200-1319615463_thumb.jp

co tě stály ty poklice? u nás je maj za 1030kč a nemám moc chuť za to dávat tolik, aby to pak někdo ukrad..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co tě stály ty poklice? u nás je maj za 1030kč a nemám moc chuť za to dávat tolik, aby to pak někdo ukrad..

1030Kč vzal jsem to vše dohromady, je to riziko a když ukradnou pořídím nějaké obyčejné, chtěl jsem aby to na novém autě vypadalo originálně jak když to sjede z pásu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak, Roomster po FL -> ET43 !

"... a když ukradnou pořídím nějaké obyčejné".

Hm,praveze hladam nejaku alternativu k originalnym pukliciam,ktore su za rozumnu cenu a pasuju na disky ET43 bez pretrcania puklice :feve:

Editováno: , autor: Jairo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Táta má na zimu originální 15" poklice škoda a přijde mi, že jsou z měkčího a pružnějšího plastu. Já mám neoriginální univerzální poklice na ten samý rozměr z polska a přijdou mi že sedí velmi dobře, akorát už v podzimních slunečných dnech mi prostě přišly vyrobený z dost tvrdého plastu. O originální bych měl asi strach, kdyby si je někdo půjčil, tak abych si je já nemusel půjčovat zase jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...