Přejít na obsah

Výměna motorku zadního stěrače superb II combi


Antoan83

Doporučené příspěvky

Není to nic extra složitého. Pouze ve stručnosti: Nějakým šroubovákem odchlípni zadní obložení kufru a postupně vycvakej všechny zámečky. Potom odpoj vše od motorku a vyměň kus za kus. Zde může být jeden problém - ramínko stěrače za ty roky nejspíš přiroste k hřídelce a nepůjde moc dobře uvolnit. Škodovka na to používá stahovací přípravek, tj. v domácích podmínkách vypáčit pomocí dvou šroubováků, promazat pomocí WD, apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Tomas F napsal:

Není to nic extra složitého. Pouze ve stručnosti: Nějakým šroubovákem odchlípni zadní obložení kufru a postupně vycvakej všechny zámečky. Potom odpoj vše od motorku a vyměň kus za kus. Zde může být jeden problém - ramínko stěrače za ty roky nejspíš přiroste k hřídelce a nepůjde moc dobře uvolnit. Škodovka na to používá stahovací přípravek, tj. v domácích podmínkách vypáčit pomocí dvou šroubováků, promazat pomocí WD, apod.

Zabudol si na odšróbovanie madla 5tych dverí... 

Aby chlapec nezlomil obloženie kufra na polovicu! :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravim, koupil jsem novy motorek, protoze puvodni stira jen kdyz sviti slunicko. Ostrikovac funguje stale.

Po vymene mi ale nejde ani sterac a uz ani ostrikovac. Neni potreba ten motorek nejak aktivovat?

Napada vas nekoho co bych jeste mohl vyzkouset? Uz to asi vzdam a zajedu do servisu, ale tam je taky nebavi hledat zavady :-/

Diky

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 11/19/2021 at 6:41 PM, bejblikv said:

Zdravim, koupil jsem novy motorek, protoze puvodni stira jen kdyz sviti slunicko. Ostrikovac funguje stale.

Po vymene mi ale nejde ani sterac a uz ani ostrikovac. Neni potreba ten motorek nejak aktivovat?

Napada vas nekoho co bych jeste mohl vyzkouset? Uz to asi vzdam a zajedu do servisu, ale tam je taky nebavi hledat zavady :-/

Diky

 

Tak zrejme je to jen spatný kontakt na starem motorku (doufam, ze ne jinde). Predevsim jsem ale zjistil, ze musi byt kufr zavreny, jinak to nestira :-)

Jdu tedy zjistovat jak nejlepe resit ty kontakty abych to nemusel porad rozebirat, uz me to vazne nebavi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...