Přejít na obsah

Lehké cukání motoru při nízkých otáčkách-Po výměně rozvodu


Dominik Fidransky

Doporučené příspěvky

Zdravím, mám menší dotaz. Sem po výměně rozvodu. 1.2 66kw.  Po výměně se mi zda ze auto v nízkých otáčkách jemně pocukava. Je to třeba kdyz jedu lehce městem na trojku a otáčky mám lehce pod dva tisice. Kdyz mám otáčky více jak 2 tisice tak to jede normálně. Dřív to nedělal vůbec a jelo to porad b klidu. Myslíte ze můžou bejt blbě nastaveny rozvody? Nebo proste to podtacim a tím jak jsou nové rozvody tak to muže bejt trosku jiný v nízkých? Auto žere furt stejně zvuk taky stejný. S otáčky na volnobech stejně jako před výměnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 11 měsíců později...

To samé na 1.0 tsi od začátku, názezd 116 000, pořád stejné, neřeším.

Měl jsem chuť řešit to cca při 15000 a to jsem si poslechl arogantní sračky na servisce, kde jsem se na to dovolil zeptat, že jezdím na špatné palivo. Kontrolka nesvítí, no tak co se staráte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuji zkusit vymazat všechny adaptace z jednotky a ideálně nahrát novější SW jestli je dostupný.

Ve 100K už by nebylo marné nechat vyčistit sací ventily a zkontrolovat vstřikovače, vyměnit aspoň gumičky.

Editováno: , autor: informator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...