Přejít na obsah

problém po výměně rozvodů


Papo

Doporučené příspěvky

Zdravim všechny a prosím o radu,

mám 1,9 TDi 81kW a nechal jsem vyměnit rozvody. Do chvíle než to vyměnili bylo vše v pohodě, ale teď když ráno startuju, tak to chytne až na několikátý pokus. Když už se povede studený motor nastartovat, tak se vyvalí oblak bílého dýmu a pak už se to srovná. Starty teplýho motoru i jízda jsou OK. Máte s tím někdo zkušenost. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vstřiky se při rozvodech neseřizujou, kde si to slyšel? Seřizuje se předvstřik, to je natočení kola vstřikovacího čerpadla. Bez VAGu to ale neuděláš.

Tak jsem to myslel. No pardon...

Prostě rádoby automechanik vymění rozvody a na VAGu předvstřik nenastaví protože ho nemá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim všechny a prosím o radu,

mám 1,9 TDi 81kW a nechal jsem vyměnit rozvody. Do chvíle než to vyměnili bylo vše v pohodě, ale teď když ráno startuju, tak to chytne až na několikátý pokus. Když už se povede studený motor nastartovat, tak se vyvalí oblak bílého dýmu a pak už se to srovná. Starty teplýho motoru i jízda jsou OK. Máte s tím někdo zkušenost. Díky

odkud jsi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nenapadlo někoho že jsou špatný žhaviče ?

předvstřikse VAGem pouze kontroluje nastavit musíš mechanicky pohybem čerpadla.

předvstřik je většinou špatnej když se rozvody nemění jak se měnit má a řemen je vytahanej pak někdo udělá přesný nastavení na vytahanym řemenu a když se tam pak dá novej tak je to špatny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Též jdu na výměnu rozvodů. Sice u benzínu, ale mám mechanickou napínací kladku tak snad to udělají dobře. Už teď je mi divné, že i když mám své díly tak jeden autorizovaný Škoda servis ve městě mi řekl za pouhou výměnu cca 5000,- a druhý o 35km dále tak maximálně 2000,- :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...