Přejít na obsah

AEE motor a převodovka DUU


nemesis2180

Doporučené příspěvky

Zdravím vás,

 

řeším, jako ostatní zde, zapeklitý problém. Na oktávce jsem doposavaď měl origo převodovku DUT, kde se mě střihly nýty. Žádná katastrofa se nekonala, jenom to dělalo hrozný zvuky. Inu, posháněl jsem jinou, mechanik nasadil a konstatoval, že má stejnej problém. Takže vybírám již druhou převodovku a je to docela problém něco vybrat. Má někde z vás povědomí, co vše lze nasadit na tenhle motor? Převodovky typu 02K jsou s těmito kódy - CZE, DRY, DUT (55kW); CZD, DLP, DNZ (74kW); DUU, DUV, DUU (74 a 75kW); DUS, DRZ, DUW (50kW SDI a 1.4 55kW).

 

Dá se na AEE, bez problému dát DUU ze 74kw? Nechtěl bych tam dávat z 1.4ky, nebo SDi, neboť to jsou slabější motorizace. Ale převodovek DUU je na inzerátech hodně a nevím, zda to půjde dobře. 

 

Myslím si, že kdyby se nám povedlo to tady sepsat, tak to pomůže vícero lidem. Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...