Přejít na obsah

Druhá 12V zásuvka


FraZi

Doporučené příspěvky

Zásuvku v kufri majú fakt len kombíci. Ale ja som druhú zásuvku poriešil takto:

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=11320&st=210

viem tam zapojiť navigáciu ako na obrázku, alebo aj nechať nabíjať telefón v dverách či v malej schránke pod volantom. Stredná zásuvka je tak voľná pre iný spotrebič alebo pre potreby spolujazdca. Zapojil som to na voľnú poistku, ktorá sa u Combi používa pre zásuvku v kufri. Montáž bola pomerne jednoduchá, kabeláž super krátka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem síce, ako myslíš tú fotku zapojenia. Nič také nemám. Kostru som pripojil na najbližší kostriaci bod a káblik od stredu zásuvky (dostatočný prierez - ja som mal 2,5 mm) som opatril dutinkou, vybral poistkovú skrinku, odistil kontakty a dutinku zasunul na správnu poistku. Potom už len poskladať.

Ale snd pomôže, ako to vyzerá v demontovanom stave. Ja som zásuvku obalil molitanom, nech je to perfektné a o nič to nerezonuje. Umiestnenie treba dôkladne stanoviť, lebo v týchto miestach sú relátka, tak miesto závisí asi aj od výbavy a motorizácie (ktoré relátka sú osadené).

post-58-1163264342.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale snd pomôže, ako to vyzerá v demontovanom stave. Ja som zásuvku obalil molitanom, nech je to perfektné a o nič to nerezonuje. Umiestnenie treba dôkladne stanoviť, lebo v týchto miestach sú relátka, tak miesto závisí asi aj od výbavy a motorizácie (ktoré relátka sú osadené).

Nedokazal jsem si predstavit, jak jsi umistil zusuvku, podle fotky je mi to uz jasne. Moc dekuji.

FraZi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...
by mně zajímalo, která kráva zapomněl na zásuvku v kufru a cpou jí jen do combi..... fakt gratuluji soudruhům, to si můžou nechat zarámovat na zeď.... hlavně že tam naserou všelijaké úchyty....

Já jsem vyřešil zásuvku a umístění navigace takto,zcela bez vrtání do přístrojovky

post-7292-1188067265_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste by sem nekdo mohl hodit nejake alegantni reseni pro OII, a ktere soucastky jsou k tomu treba!! ;)

Řešení už tu jsou a díly Ti klidně vyjmenuju, jen čísla neřeknu, ale to nebude takové drama :p

A jaka reseni teda? Myslis treba jako to ma Diamant? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste by sem nekdo mohl hodit nejake alegantni reseni pro OII, a ktere soucastky jsou k tomu treba!! ;)

Řešení už tu jsou a díly Ti klidně vyjmenuju, jen čísla neřeknu, ale to nebude takové drama :p

A jaka reseni teda? Myslis treba jako to ma Diamant? ;)

čísla dílů: zásuvky a krytky jsou na tomto obrázku http://forum.skodahome.cz/index.php?act=at...st&id=33544

pak potřebuješ:

1x oko kostřící

4x pin (dvojitá velikost)

cca 5m 2,5mm drátu - červenožlutý

1x pojistka 25A

cca 50cm 2,5mm drátu - hnědý

1x konektor zásuvky

nějakou tu izolačku a stahovací pásky

a chuť do toho jít

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste by sem nekdo mohl hodit nejake alegantni reseni pro OII, a ktere soucastky jsou k tomu treba!! ;)

Řešení už tu jsou a díly Ti klidně vyjmenuju, jen čísla neřeknu, ale to nebude takové drama :p

A jaka reseni teda? Myslis treba jako to ma Diamant? ;)

Nevím jestli to byl diamant, ale jak to tu někdo psal a z vlastní zkušenosti, stačí najít jen pro Tebe výhodné místo s dostatečnou zástavbovou hloubkou a těch je několik...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čísla dílů: zásuvky a krytky jsou na tomto obrázku http://forum.skodahome.cz/index.php?act=at...st&id=33544

pak potřebuješ:

1x oko kostřící

4x pin (dvojitá velikost)

cca 5m 2,5mm drátu - červenožlutý

1x pojistka 25A

cca 50cm 2,5mm drátu - hnědý

1x konektor zásuvky

nějakou tu izolačku a stahovací pásky

a chuť do toho jít

Diky, rolbaři!! :palec2: Pisu to spravne?! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli to byl diamant, ale jak to tu někdo psal a z vlastní zkušenosti, stačí najít jen pro Tebe výhodné místo s dostatečnou zástavbovou hloubkou a těch je několik...

Jo, tady ma Diamant taky jedno!!

Já dodělával zásuvku akurát do levého bočního panelu v kufru..

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli to byl diamant, ale jak to tu někdo psal a z vlastní zkušenosti, stačí najít jen pro Tebe výhodné místo s dostatečnou zástavbovou hloubkou a těch je několik...

Jo, tady ma Diamant taky jedno!!

Já dodělával zásuvku akurát do levého bočního panelu v kufru..

Já jí chci do kufru taky, i když ve F jí máme skoro rok a ještě jsme jí krom testování nepoužili :p A u řidiče dole by se mi taky líbila, i když navi mám origo a tel. nabíjím uprostřed, takže asi zbytečnééé

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jí chci do kufru taky, i když ve F jí máme skoro rok a ještě jsme jí krom testování nepoužili :p A u řidiče dole by se mi taky líbila, i když navi mám origo a tel. nabíjím uprostřed, takže asi zbytečnééé

Tak to já už ji tam mám :p I když jsm ji taky ještě nepoužil :) Jenom když jsem měl rozebraný tapec, tak jsem ji tam urobil. Jinou neřeším, protože navi i telefon dobíjím z origo zásuvky uprostřed..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...