Přejít na obsah

Kodiaq - výběr příplatkové výbavy.


Slon19

Doporučené příspěvky

před 27 minutami, Pitrs 79 napsal:

Ok,děkuju za vysvětlení.

Ale pohledem vypadá stejně jako amundsen ? Teda aspoň někde jsem zahlédl v inzerci a to mě trochu zmatlo,co mám vlastně v autě🤔

Dá se říct, že vypadá podobně, má taky 2. otočná kulatá ovládací kolečka. Možná je rozdíl ve velikosti displeje, to ale nevím přesně. Amundsen má na předním panelu  v pravé řadě nahoře tlačítko NAV, které Bolero nemá. Dále ve schránce před spolujezdcem má Bolero (u starších ročníků) jen jeden slot na SD kartu, Amundsen dva, kde má SD kartu s mapovými podklady). Teď u nových modelů s MIB3 už sloty nejsou vůbec. A pokud máš Amundsen tak máš na střeše ploutev. 

Editováno: , autor: l79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ešte jedna otázka na svetlá.

Full LED a Matrix LED. V čom je rozdiel a aký je ten rozdiel veľký?

Dosť sa v tom názory rozchádzajú a čítal som dokonca, ževraj po facelifte má Kodiaq oveľa lepšie Matrix LED ako predtým? Tie klasické Full LED sú lepšie ako halogeny?

Skúšal som Tarraco.

Tlačil ma spodný okraj stredového výduchu do kolena.

Čo je zaujímavé, tak sa mi zdá, že má pocitovo vyššie umiestnené budiky a má menší rozsah pozdlzneho nastavenia volantu.

Obe autá mali elektronický nastaviteľné sedadlá, možno pri manuálnom nastavení sa dá sedačka nastaviť nižšie, aj keď pri Kodiaqu sa mi to nezdalo.

Editováno: , autor: spree
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Kodiaq před fl neměl Matrix. Právě jsem přesedl z Superba s Matrixy do před fl Kodiaqa s pasivními LED a rozdíl je výrazný. Už jsem si to zkusil jednou, z před fl SIII s vykrýváním protijedoucích aut do před fl Kodiaqa. A dal bych jednoznačně přednost adaptivním světlům, klidně xenonům, i když LED jsou jasnější. Takže za mě Matrix.

Editováno: , autor: Delphin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...