Přejít na obsah

Komfort III-799B!!!!!!!!


cosby

Doporučené příspěvky

Tak to by bylo super...jak dlouho bych byl bez auta a co za to?

Mám možnost koupit i novou komfortku za dobrou cenu...má úplně stejný označení jako ta moje

1C0959799B...ale 045 na konci není...a dále ZM max 50K 008 214-00 14002 H01/S0003 je na mé a na té nabízené je

ZM max 5DK 008 214-00 III 52406 H01/ S0004 takže tam je ten rozdíl a nevím jestli to vadí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím!! Mám jednu otázočku...pred časom som do Octavie 1.9 sdi (mala len centrál v klúči) dorobil 4xel.okná a el.spetné. Na prestavbu som použil RJ č.1J0 959 799L a príslušné dverné jednotky. Teraz rozmýšlam o prestavbe na 3.g . Bude táto RJ 799B komunikovat s ovládačom spetných zrkadiel,ktorý funguje s pôvodnou RJ 799L?? Starý tip je terčík a nový je joystick....Budem musiet prehodit ovládač aj s kabelážou vo vodičových dverách???

A ešte jedna otázka....

Pri prvej prestavbe som vytvoril dva okruhy komfortu. Pôvodný centrál som nechal funkčný s pôvodnou RJ 1CO 962 258J a novú komfortku

799L som použil len na ovládanie okien a spetných . Pokial chcem už len komplet 3.g, tak ako prepinujem pôvodnú kabeláž na RJ 799B???

Je my jasné že kabeláž od pôvodného centrálu je zvyšná...

Editováno: , autor: juro sdi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Podla Vagu mam 799B

Da sa nejak zistit ci mam v aute alarm? Alebo ci je nejak deaktivovavany , a este kde je zapojeny mikrospinac otvarania prednej kapoty (na aku kontrolku?) . Snimace pohybu v aute nie su = vycital som to z Vagu. A co znamenaju tie Part No: ...

Address 46: Central Conv. Labels: 1C0-959-799.lbl

Part No: 1C0 959 799 B

Component: 3X Komfortgerát HLO 0003

Coding: 00259

Shop #: WSC 31480

Part No: 1U4959801D

Component: 3X Tőrsteuer.FS KLO 0003

Part No: 1U4959802D

Component: 3X Tőrsteuer.BF KLO 0002

Part No: 1U0959811D

Component: 3X Tőrsteuer.HL KLO 0002

Part No: 1U0959812D

Component: 3X Tőrsteuer.HR KLO 0002

1 Fault Found:

00930 - Locking Module for Central Locking; Rear Left (F222)

27-00 - Implausible Signal

Ten chybovy kod dveri som pozeral vo Vagu sa mi tie dvere javia ako Locked aj ked sa normalne zablokuju aj odblokuju a v pohode daju otvorit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

čest chlapi, potřeboval bych poradit, jestli mám v autě origo alarm nebo ne, případně jak to zjistit. Mám komfortku 799B, 4x okna v el., MAXIDOT. Dneska jsem si auto napichl na MKM a dodělal si dovírání oken DO. To je v pohodě. Dál jsem zkoušel pípnutí při zamknutí, ato už mně ale nefungovalo, nepípalo, jenom blikalo jak doteď. No a alarm je úplně šedivý, není možnost něco nastavovat. Asi to znamená, že alarm nemám...ale pro jistotu sa chcu zeptat, jestli je to fakt tak, jak předpokládám...viz. příloha

díky za odpověď

post-57400-0-27111400-1292336412_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Prosím odborníky o radu:Mám komfortku 1C0959799 3P KOMFORTGERAT HLO 0001.Octavia 1.9 tdi 66kw r.v. 6/2002.Jsou k tomu obyč klíče z fabriky,má to centrál origo a při podržení klíčku v zámku u řidiče na otevřeno sjedou všechny okna,takže dojezd to umí.je to dotažené z Itálie a byla tam dodělávaná dálka Getronic.Oba ovladače jsou těsné před smrtí,takže bych chtěl ten getronic zrušit a dát tam origo vystřelovák škoda.Otázka zní:Jaká je to komfortka a který vystřelovák k tomu půjde nakodovat-433 nebo 434mhz,dvoutlačítko nebo třítlačítko.nebo zvolit variantu rakso nebo něco podobného.Zapomněl jsem má to alarm kobra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc za radu.mám ještě otázku.vpředních sloupcích jsou čidla a nevim jestli je to součást getroniku,nebo to patří ke kobře,vedle spínače světel je ještě malá dioda s malým kontaktem,nebo jak to nazvat,to asi patří k tomu getroniku,takže jestli jste se s tím už někdo setkal,prosím o radu co nechat a co zrušit, aby se to nekopalo s origo dálkou a popřípadě s kobrou.

Takže je to alarm Getronic a zatím funguje.takže jsem vnitřek z Getroniku napasoval do neorigo vystřelováku a šlape to.Odemykám a zamykám sice jen jedním tlačítkem.ale funguje.

Editováno: , autor: pecold
Necituj poslední příspěvek!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...