Přejít na obsah

Komfort III-799B!!!!!!!!


cosby

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Ahoj,mám komfortku,která nepodporuje dálkové ovládání- 1C0959799 s jedním vývodem na svorkovnici,sehnal jsem 1C0959799B jenže ta má dva vývody na svorkovnice.Půjde mi centrál a dálka tak jak má,nebo se to bude muset upravit a jak?Díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

zdravim tak sem prepinoval konektor podle planu ktery tu je ale maxik mi porad neukazuje otevrene dvere a nechce fachat stahovani oken ,muzete mi prosim poradit kde je zadrhel mam octu rok 98 ale kompletni vnitrni elektrika je z roku 2000 konec 06 1,9TDI jednotky do stahovacek mam konfortka je dvou konektorova 799B mam 3tlacitkove ovladani pokud podrzim otvirani okna sjedou i naopak ,moc dekuji vsem odbornikum :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Ahoj lidi jsem úplně bezradný. Podělal se mi nevystřelovací klíč se 2 tlačítky (hella 434 Mhz). Mám komfortku 1J0 959 799 AH. Zkusil jsem vystřelovák 1K0 959 753 N, který někdo někde radil (už toho mám pročetlého moc) a nic. Tak ho budu vracet. Neví někdo jaký vystřelovací klíček pro 2,5. generaci komfortky?? Líbu ruce za rady!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

komfortka AH a budeš mít dálku

Ahoj lidi jsem úplně bezradný. Podělal se mi nevystřelovací klíč se 2 tlačítky (hella 434 Mhz). Mám komfortku 1J0 959 799 AH. Zkusil jsem vystřelovák 1K0 959 753 N, který někdo někde radil (už toho mám pročetlého moc) a nic. Tak ho budu vracet. Neví někdo jaký vystřelovací klíček pro 2,5. generaci komfortky?? Líbu ruce za rady!

vystřelovák musí být 1J0959753N!!! ty jsi koupil 1k0 a to je špatně!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...