Přejít na obsah

Vrzání přední nápravy...


jiri26

Doporučené příspěvky

taky mi to vrze jako prase, taky meneny gumy stabi a kosti, ted jsem zjistil ze mi vrze zadni ulozeni ramene (kulata guma), zvedni auto a zkus to prostriknout wd, jestli to aspon na chvili prestane, tak to bude asi ono, jinak samo ze tlumice muzou vrzat taky, ale videl bych to spis taky na silenbloky ramenou

Editováno: , autor: gdanx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Ahoj mám podobný problém s vrzání z přední části auta. Myslím, že to budou pružiny. Při jakémkoliv nahnutí auta na levou nebo pravou stranu zavrže právě zatížená strana. Jak toto odstranit? dík

U předchozího auta mi vrzal suchý rejdový čep.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
ahoj, stále m i něco vrže někde vepředu.... Nemůžu to najít. Nechal jsem vyměnit stabilizátory a nic. Bohužel to nejde nijak identifikovat - jakože místo odkud ten pazvuk vychází. Můžou to být i tlumiče? případně co jiného?

Dík Jirka

U stojícího vozu propružit -rozhoupat nahopru dolů . Pokud to bude vrzat a měnil jsi sillentbloky stabilizátoru tak to pravděpodobně vrže kuláč ve spodním rameni. Holt je v něm sucho. Sucho a teflon to je ukrutné vrzání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
Návštěvník
ahoj, stále m i něco vrže někde vepředu.... Nemůžu to najít. Nechal jsem vyměnit stabilizátory a nic. Bohužel to nejde nijak identifikovat - jakože místo odkud ten pazvuk vychází. Můžou to být i tlumiče? případně co jiného?

Dík Jirka

U stojícího vozu propružit -rozhoupat nahopru dolů . Pokud to bude vrzat a měnil jsi sillentbloky stabilizátoru tak to pravděpodobně vrže kuláč ve spodním rameni. Holt je v něm sucho. Sucho a teflon to je ukrutné vrzání.

Clovece - tak mi to taky vrze. Slysel jsem posledni dobou tluceni na prave strane - pri prujezdu diry ci vlny na ceste. A ted z niceho nic uz to zacalo i vrzat, ale pouze kdyz zatacim.Na stabl. guma nova vcetne ramen.Takze to pridavam k tomu cepu - jemne bouchal a ted i vrze. Zkusim tam prdnout do nej olejicek - strikackou - pokud prestane kupuji novej cep.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...