Přejít na obsah

Automat v režimu S nezařadí 6ku


Majkysek

Doporučené příspěvky

Zdravím, 

mám tento problém, pocitově automat řadil 6ku čím dál později a teď už vůbec. V režimu D nebo manuálním řadí 6ku bez problému. Motor má najeto 190k km. Automat je pravidelně servisován a řadí plynule a hladce. Neví někdo v čem by mohl být problém?

Editováno: , autor: Majkysek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Majkysek změnil název na Automat v režimu S nezařadí 6ku

Tak s HDM prevodovkou nepomôžem, ale u mňa u DSG sa maximálna rýchlosť v S móde dosahuje iba v 5. rýchlosti zo 7. Nebude to obdobné aj v tomto prípade, že tá 6ka je len diaľničná rýchlosť v D režime a pri S len maximálne 5. stupeň pre MAX rýchlosť?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako je to možné, ale mám za to, že dříve to 6ku řadilo, a že čím dál později a teď už vůbec. Ale dlouho jsem na S nejel. Jinak 6ku mi to tam v D hází už kolem 60km/h a i to je důvod proč jsem začal jezdit v S. V D mi příjde, že to tam ty rychlosti dává moc brzy. Chtělo by to potvrzení od někoho, kdo tento automat má.

Editováno: , autor: Majkysek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...