Přejít na obsah

Co je to za motorizaci?


Xp3

Doporučené příspěvky

Hmm tak asi uzavřu nějakou sázku...nikdo si tady nemyslí že 200 tacho udělám a já tvrdím že to udělám...příjmám sázky.:)

PS:nebudu prázdný a nepojedu ze skály ani z nějakého velkého kopce...

chlapi nerobte z ludi somarov. tyky hlod nebudem sam to mozes nahovorit tak takemu co skoncil piatu ludovu. je jasne ze cim viac ludi bude v aute ked pojdes dole kopcom bude hrat v tvoj prospech. naco ti nebude stacit vykon to ti dozene gravitacia. ved sa zobudte uz aj na autorevue si robia s tohto fora srandu a hlavne s jednej skupiny ludi. ja mam pod kapotou o 15kW a jeden valec viac a nebudem sa stavovat ci to ide lebo viem ze na rovine nie je sanca a ist dole kopcom a pretacat motor na to naco nema je myslim trapne. toto mi uz pride fakt ako nejaky komplex majitelov HTP. osobne nic nemam proti htp ale takeho hlody to uz je sila zacnime diskutovat dam na trabante 180km. ked chce majitel HTP presvedcit ako to taha tak nech to zmera GPS-skom a doda fotku kde bude udaj tacho vs. GPS na rovine. a potom uvidime kolko to ide oproti udaju vyrobcu 151km/h len sa obavam ze ani 160 by to nebolo. stacilo porovnanie diamanta vyrobca udava nejakych 196km/h a on podla GPS isiel maximalne tusim 200km/h takze asi tak. inak 1,4 16V 74kW da max podla tacha 210km/h a to toci 6500ot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm tak asi uzavřu nějakou sázku...nikdo si tady nemyslí že 200 tacho udělám a já tvrdím že to udělám...příjmám sázky.:)

PS:nebudu prázdný a nepojedu ze skály ani z nějakého velkého kopce...

chlapi nerobte z ludi somarov. tyky hlod nebudem sam to mozes nahovorit tak takemu co skoncil piatu ludovu. je jasne ze cim viac ludi bude v aute ked pojdes dole kopcom bude hrat v tvoj prospech. naco ti nebude stacit vykon to ti dozene gravitacia. ved sa zobudte uz aj na autorevue si robia s tohto fora srandu a hlavne s jednej skupiny ludi. ja mam pod kapotou o 15kW a jeden valec viac a nebudem sa stavovat ci to ide lebo viem ze na rovine nie je sanca a ist dole kopcom a pretacat motor na to naco nema je myslim trapne. toto mi uz pride fakt ako nejaky komplex majitelov HTP. osobne nic nemam proti htp ale takeho hlody to uz je sila zacnime diskutovat dam na trabante 180km. ked chce majitel HTP presvedcit ako to taha tak nech to zmera GPS-skom a doda fotku kde bude udaj tacho vs. GPS na rovine. a potom uvidime kolko to ide oproti udaju vyrobcu 151km/h len sa obavam ze ani 160 by to nebolo. stacilo porovnanie diamanta vyrobca udava nejakych 196km/h a on podla GPS isiel maximalne tusim 200km/h takze asi tak. inak 1,4 16V 74kW da max podla tacha 210km/h a to toci 6500ot.

Tak s tymto suhlasim,aj s tou maximalkou 74kw :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt proste neverici Tomasove...Nepotrebuji se s nikym dohadovat...Asi zitra sem dam fotku kolik jsem jel a az sem dam nejakou priste tak tam uz bude 200! A kdo chce at veri a kdo ne at neveri...

A kde bolo tam bolo,bol raz jeden..... a zrazu je tu foto s 265km/h blikajuci na MB CLK a dalsie foto pri nizkom starte..... :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt proste neverici Tomasove...Nepotrebuji se s nikym dohadovat...Asi zitra sem dam fotku kolik jsem jel a az sem dam nejakou priste tak tam uz bude 200! A kdo chce at veri a kdo ne at neveri...

ak sa chces posprtat pred chlapmi v krcme tak nehovor s cim si to isiel lebo ti neuveria :p mozes tu tvrdit ze ti to ide 250km/h ja ti to neuverim lebo mam trochu silnejsie auto a viem coho je schopne. teda ak ti ku stastiu chyba len to ze pojdes 2km dole kopcom na HTP 200km/h tak ti to prajem, mozno ti to doda na sebavedomi, IQ alebo si odburas nejaky komplex neviem to je tvoja vec. fabia je brana ako rodinne auto tak zober 4 ludi do auta a chod po rovine co to da a ak mas moznost tak zmeraj rychlost podla GPS a uverejni to tu. lebo podla toho co tu pises si nejaky novodoby nedoceneny talent. s 1,2 motorom 200km/h po dialnici, posli vyrobcovy. mozno vyrobca prestane vyrabat 1.8 ,2.0 ved naco ked 1,2HTP ide rovnako. zacni podnikat v automobilizme a ak dokazes to co tvrdis tak bude s teba miliardar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 1,2 Htp 40 kW a v neděli jsem ji chtěl trochu provětrat na D1 když jsem se vracel z Lanpárty ;) Jeli jsme v ní dva a zbytek auta byl naložen monitorama (CRT), počítačeme, baťohama a velkou spoustou věcí.....

Na 4.rychlostní stupeň 145-150km/h (blížil jsem se k červené hranici) pak jsem dal 5.stupeň a potom při větší a větší rychlosti to jelo pořád, stále to zrychlovalo.... ;) Bojím se o body tak jsem pak už nechtěl jet rychleji ( ale šlo by to ! ;) ) Navíc jsem musel hodně dlouho na brzdy -> přede mě se zařadil nějakej coural 90km/h a ve druhém pruhu kamion <_<

Proto se přikláním k názoru že HTP opravdu jede velmi rychle. Uznávám že to není sportovní auto a že tyto rychlosti dosahuje až ve vyšších otáčkách, ale dokáže je! Proto mě štvou ty lidi co tvrdí že HTP jede 90km/h a pak začně motor naříkat a už z něj víc nejde :angry: !

Držím palce Bylzdemu s jeho maximální rychlostí, ale vzkazuju mu: "Dávej bacha na zdraví! Než aby ses zabil nebo zabil někoho jiného, to se raději na ty co si myslí že HTP nejede přes 100 vykašli! Hlavně že my, majitélé HTP víme jaká je pravda !" :)

Howgh!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohosu:Jojo je to pravda...někdo si holt nedokáže připustit že to nedokáže jet se silnějším autem.:) hlavně s válcem navíc..:):p

lol

a niekto s Hovno Tlakmi Prdmi musi ist dole kopcom s plynom cez podlahu lebo to je jeho jedina sanca kedy moze predbiehat a na rovine uz spomaluje a hore kopcom sa Horko Tazko Plizi :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak když uděláte i vy z kopce přes 200 tak jste taky dobří...ale znám hodně 1,4 co se jen courají a nejedou:) :p

někdo kdo má téměř 2x větší výkon by měl jet tedy 2x rychleji ne?? :D a ono to jede skoro stejně.:)lol

Nie kazdy 1.4 rkar si potrebuje dokazovat maximalku.To ze okolo preleti udychana 1.2 "s rychlostou 195 " a okamzitou spotrebou 40litrov/100km,je k smiechu.Dajme tomu ,ze ti verim tvojich vysnivanych 200km/h,ale za aku cenu?!Nervy nadranc,auto huci ako svina,spotreba ,ze kazdych 20 kilakov musis tankovat.A co sa tyka tych 3 osob v aute,neboli to utecenci zo Somalska? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm tak nevím za kolik jezdíš ty,ale já měl i s touto rychlostí leč krátkodobě spotřebu ve 4 s plným kufrem pod 6litříků...Taky najedeš na nádrž přes 850km??Asi ne viď... :p

Aha,tak to potom ano.Sumarizacia:

1.2 htp + 4 osoby = 195km/h pri spotrebe pod 6l/100km

To mozu vsetci vyrobcovia zabalit.....Bylzde chcel by som ta vidiet nazivo :smich: Musis byt drsny humorista :palec2:

Hmmm kamosovi sa na 1.9 TDi nepodarilo najazdit na plnu nadrzpri tebou popisovanom jazdnom style to co tebe na HTp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak za spotreba u HTP pri "200" je velice zajimava ... ma 1.9TDI (cip na cca 100kW) mela aktualni spotrebu dle PP pri rychlosti 220 kdy tocila neco okolo 4500ot./min priblizne 25-35l

HTP je mestsky auto, ktere na dalnici pri 140 jede prumerne za 8-9l ne jako me TDI ktere pri stejne rychlosti na dalnici ma kolem 4-5l :ph34r:

Editováno: , autor: MAr(c)el
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak když uděláte i vy z kopce přes 200 tak jste taky dobří...ale znám hodně 1,4 co se jen courají a nejedou:) :p

někdo kdo má téměř 2x větší výkon by měl jet tedy 2x rychleji ne?? :D a ono to jede skoro stejně.:)lol

Mě se tak trochu zdá, jestli netrpíš tzv. HTP komlexem, který spočívá v tom, že pokud někde na silnici uvidíš auto se silnějším motorem, tak hned rozběsníš svůj agregát, abys mu to mohl pořádně nandat a ukázat mu, že tobě to taky jede. Např. já mám 1,4 16V a maximálku jsem do dneška nezkoušel. Prostě jedu si svých 150-160km/h a jestli mě někdo předjede (třeba i HTP), to je mi úplně jedno. ;) A to že ti to při 200km/h (no, dejme tomu i když si o tom myslím svoje) žere 6l/100km, to myslíš vážně, že ti to budeme veřit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm asi jste mě nepochopili...psal jsem o průměrné spotřebě ne aktuální...!!Tak asi tak...nejdřív si něco pořádně čtěte a pak se divte...

No Ti 3 somálci měli dohromady nějakých 230-250 Kg.

nádrž je na 48 litrů +- a když najedu 850 km a ještě i drobet víc tak si to spočítej kolik je průměrná spotřeba...

Ach ta matematika...bych vás vrátil zpátky na základky... lol:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v sekci co utáhne HTP-éčko jsem vysvětloval složitosti počítání zda to realný je nebo není... nakonec jsme se dohodli že maximálka u 47kW je okolo 170-175 což odpovídá mému tachometrovému 180-182... což po rovině není na dálnici problém... a četl jsem tu zase něco o otáčkách... mě to na rovině točí 5500-5650... při 6000 jsem měl omezovač a jel jsem přesně 190... a bylo to z kopečka...

Bylzde: sorry nevěřim 200 na rovině... z kopce možná a bude to skutečně jen těch tachometrovejch... ale byla by to zajímavá fotečka... protože moje se na 200 nedošplhá a to mám optimistickej budík až do 220... :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm asi jste mě nepochopili...psal jsem o průměrné spotřebě ne aktuální...!!Tak asi tak...nejdřív si něco pořádně čtěte a pak se divte...

No Ti 3 somálci měli dohromady nějakých 230-250 Kg.

nádrž je na 48 litrů +- a když najedu 850 km a ještě i drobet víc tak si to spočítej kolik je průměrná spotřeba...

Ach ta matematika...bych vás vrátil zpátky na základky... lol:smich:

1.reagoval si na moju radoby otazku k okamzitej spotrebe - tak citaj chlapce ty ;)

2.250kg a potom si sa zobudil a vsade bolo vlhko,co?

3.Predpokladam ,ze mam rovnaku nadrz ,ako aj 1,9TDi ma rovnaku nadrz,a ostatne fabiacke motorizacie maju taku istu nadrz ako ty.Ledazeby.....

4.Predpoklada taktiez ze 48l/850km tj. 0,056l na 1km x 100 = 5.65l na 100km

co mi ani v najmensom nepride realne pri tvojom style jazdy.

Btw. kde sa daju kupit taketo auticka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...