Přejít na obsah

FABIATICI - ČTĚTE!


cosby

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 7 měsíců později...
Takže kluci.Vám,kdo máte originální centrální zamykání s DO,mohu nabídnout upgrade Vaší Fábie o Alarm,který komunikuje po Can sběrnici,funguje spolu s orig.dálkovým ovladačem.Funguje bez čidla vnitřního prostoru(což někdy u Fábii dost zlobí),takže hlídá dveře,kapotu.Montáž trvá cca 45 minut,nikde do dveří atd. se netahají dráty,jelikož vše jde po Canu.Jako sirénu je možno použít klakson auta nebo externí sirénu.Vy,co máte pouze originál centrál na klíč,mohu nabídnout upgrade na orig.dálkové ovládání(vystřelovací klíče+komfortní jednotku) + alarm.

Informace co a jak a ceny poskytnu zájemcům na mail- cosby@centrum.cz !!!!!!!!!!

Tyka se mne druhy pripad,mam central chtel bych D.O a alarm,mam fabie 1.4 tdi 51kw rv 2007,stary model,jaka cena a montaz mne ceka,diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Pánové,je to tady ještě aktuální?Mám Fábii Comfort r.v.2002 s jednotkou 6Q0 959 433 H a chtěl bych dálku s vystřelovacími klíči.Kolik by mě to teď vyšlo a jak by to bylo pracné?Líbí se mi varianta originál od Cosbyho.Alarm to umět nemusí,ale rád bych aby uměla stáhnout okýnka dálkou.Teď mi jdou stáhnout přidržením klíčku.Je ještě nabídka aktuální?Jsem od Nového Jičína.Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 5 měsíců později...

Ahoj jde tohle i u OII 2007?

Takže kluci.Vám,kdo máte originální centrální zamykání s DO,mohu nabídnout upgrade Vaší Fábie o Alarm,který komunikuje po Can sběrnici,funguje spolu s orig.dálkovým ovladačem.Funguje bez čidla vnitřního prostoru(což někdy u Fábii dost zlobí),takže hlídá dveře,kapotu.Montáž trvá cca 45 minut,nikde do dveří atd. se netahají dráty,jelikož vše jde po Canu.Jako sirénu je možno použít klakson auta nebo externí sirénu.Vy,co máte pouze originál centrál na klíč,mohu nabídnout upgrade na orig.dálkové ovládání(vystřelovací klíče+komfortní jednotku) + alarm.

Informace co a jak a ceny poskytnu zájemcům na mail- cosby@centrum.cz !!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...