Přejít na obsah

SW verzie a aktualizácie infotainmentu


Doporučené příspěvky

aktualizáciu urobil servis nedobrovoľne na základe výslovnej požiadavky ŠA kvôli reklamovanému inému problému.

Na reklamáciu reklamácie ŠA odpovedala že to bude riešiť a po dvoch ďalších mailoch na to zjavne rezignovali a nevedia čo s tým.

Mám 115 000 km, auto pôjde z firmy preč a toto bola prvá a posledná Škoda.

 

Mňa najviac frustruje, že pokým u predošlých značiek som v prípade problému prišiel ráno do servisu bez objednania - behom 30min buď dali auto na zdvihák alebo urobili diagnostiku a povedali čo sa bude diať ďalej.

U Škodovky to riešia všetky servisy tým, že sa treba objednať a vopred servis upozorní že auto bude potrebné nechať v servise min 2 dni. OK, pokiaľ je to stále služobné auto tak leasingovka mi pristaví náhradné auto. Ale ako súkromná osoba aby som chodil domov vlakom a o dva dni si prišiel zase pre (ne)-opravené auto....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dlhom patrani som to nasiel na nete, stiahol a aktualizoval. Mam uspesne 1941, podla SA uz len do servisu ist. Jasne nie je to pre kazdeho takto aktualizovat. Mal som problemy, padal infotainment, rozne zavady vypisovalo, uvidim ako bude po aktualizacii, zatial 30 km bez problemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak ti gratulujem k spokojnosti a želám tisíce bezpečných kilometrov.

Ešte otázka, aké všetky senzory máš v tvojom aute namontované - čím viac opcií, tým viac problémov.

 

Momentálne mám naozaj podarené dni, keď štartujem pri dome 2-3x (senzor vyparkovania, senzory priblíženia), potom 1-2x po ca 5 minutách keď vypadne front assist a Matrixy a potom ešte reštart infotainmentu keď chýbajú online informácie v columbuse.

Prípadne ešte raz ako miunle, keď po reštarte zmizla navigácia na palubke. No. Limited version...

(Pozerám, že taká "nelimited" verzia BMW 220i M-balík 01/2023 19000km s 2-ročnou zárukou v skoro plnej paľbe za 28 800 EUR. hm...)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano gratulácia patrila tebe a držím palce aby ti to vydržalo.

Jazdím podobné kilometre ako ty (120tkm za 20 mesiacov), tzn. každý deň bez ohľadu na počasie, presný dojazd do cieľa je veľmi dôležitý, množstvo ciest po neznámych trasách a okreskách. Takže dobrá funkčnosť Infotainmentu (telefonáty, navigácia, on-line dopravné správy) je u mňa rovnako dôležitá ako bezchybný chod motora a prevodovky.

 

Osobne by som vypol automatické aktualizácie a každú novú odpálkoval. Robil som to tak vyše roka s predošlým SW ktorý mi fungoval prakticky bezchybne. Bohužiaľ blbú funkčnosť máp pri zahraničných cestách ŠA chcel vyriešiť upgradom a nepodarilo sa.

Never touch your running system...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

21 hours ago, Jaroslava Hűbnerová said:

Vypadá to, že nás čeká další větší aktualizace - 1969. Některým uživatelům Golfů a Seatů už dorazila jako OTA a jeden uživatel ji má v O4 vyrobené 2/2024. Neví někdo bližší informace ohledně uvolnění pro starší auta?

Seaty ju už nejaký mesiac majú, nové octavie s ňou akurát prichádzajú.

Podľa ľudí čo ju už majú je to ešte plynulejšie a rýchlejšie to nabieha ako 1941.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...