Přejít na obsah

SW verzie a aktualizácie infotainmentu


Doporučené příspěvky

@lucky.jackAsi jsi kouzelnik.  Budu rad za navod. 

Skoda Auto:

Váš dotaz jsme předali ke konzultaci kolegům, kteří nás informovali, že infotainment BOLERO nepodporuje nahrávání jednotlivých log z USB/SD.

Loga zmíněných stanic, databáze, kterou máte ve voze ještě nepodporuje, v nové databázi již budou obsažena.

 

Kolegové pracují na nové funkcionalitě, které někdy v budoucnu umožní aktualizovat celou databázi log 

 

 

Editováno: , autor: Tomas_cz1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Dnes jsem kodoval Leona (vyroba 11/2022). HW/SW viz. priloha. Ma to stejne muchy jako muj HW58/SW1889 (vyroba 1/2022) - napr. nefunguji uplne stejna loga radii. Nevite, kde zjistit vice info o verzich jak Skoda tak Seat? Protoze info od vyrobce 0 a o servisech radeji nemluvit😞 Nemate nekdo moznost dle VIN zjistit, zda je na dane vozidlo doporuceny upgrade a na jakou verzi?

IMG_5930.jpeg

Editováno: , autor: Tomas_cz1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, nepribudol tu medzicasom niekto s hw56, ktoremu aktualizovali sw na 1900? Pisalo sa tu aj to, ze pre hw56 uz nebude dostupny update na 1900, je to urcite pravda alebo to len niekto strelil ako neoverenu informaciu? Alebo teraz naozaj nie je dostupny update, ale pride neskor a bude to trvat ovela dlhsie ako pre hw58?

 

Ja mam momentalne na mojom hw56 verziu sw1889, donedavna som bol spokojny okrem volantu s TA ktory mi opravili pred mesiacom a funguje super, avsak poslednou dobou sa mi zacina dost casto restartovat infotainment, najcastejsie kratko po starte auta, bezne aj pocas jazdy a to znamena ze vypadne niekolko senzorov/asistentov...

 

Ak je tu niekto s hw56/sw1900 prosim popiste svoje skusenosti po prechode, viem ze existuje este verzia sw1896 ale do nej som sa velmi nechcel pustat podla toho co som sa docital na forach - zle funguju matrixy pocas vykryvania protiiduceho auta a asi dalsie problemy. Okrem tych restartov infotainmentu mne na sw1889 vsetko slape a matrixy idu bez chyby.

Editováno: , autor: Nesh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
před 12 hodinami, Jaroslava Hűbnerová napsal:

Včera dorazila nějaká aktualizace úplně bez popisu změn a už se dost dlouho instaluje, takže to bude asi něco většího. Uvidíme, jestli se mi po dokončení nezvedne 1898 na 1900 :-)

Ze by uz? U me uz se to taky tyden mota a zatim bez uspesneho oznameni o konci  aktualizace. Bylo by fajn, kdyby to byla pravda, ale bohuzel tomu neverim…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se po dvou dnech objevila hláška o úspěšné aktualizaci, ale verze zůstala stejná - 1898. Ale co se aktualizovalo, těžko říci. Popis změn tentokrát chyběl.

 

Uvidíme, kdy se podaří aktualizovat Traffication, které se aktualizuje už taktéž dva dny. Stále jen "Čekejte prosím". Netušíte, jak se dá ta aktualizace přerušit a pustit znovu? Přeci jen, že by se 6MB aplikace aktualizovala dva dny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 4/6/2023 at 5:13 PM, Nesh said:

Ak je tu niekto s hw56/sw1900 prosim popiste svoje skusenosti po prechode, viem ze existuje este verzia sw1896 ale do nej som sa velmi nechcel pustat podla toho co som sa docital na forach - zle funguju matrixy pocas vykryvania protiiduceho auta a asi dalsie problemy. Okrem tych restartov infotainmentu mne na sw1889 vsetko slape a matrixy idu bez chyby.

Toto je tak trocchu otázka mimo - mne môže fungovať a ty budeš nešťastný.

Veľmi záleží akú máš konfiguráciu auta - senzory, výbava, navigácia atď atď. Jednomu môže ísť nejaký SW dobre, inému nie. Po aktuálizácii sa to môže zmeniť naopak. Bohužiaľ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Je tu někdo s Octavií RS a SW 1900 (či novější)

 

Potřeboval bych ověřit generovaný zvuk "motoru". Přes měsícem jsem přebíral novou OIV RS s tímto SW a na režim Normal nemám aktivní zvuk motoru (za což jsem rád). Původní OIV RS s verzí SW 1898 generovala zvuk i v režimu Normal. Proto mě zajímá, zda se jedná o nějakou anomálii mého konkrétního kusu, nebo Škodovka konečně pochopila, že je to hrozný a v režimu Normal to je vypnuté u novějších SW.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@lubos23 Super, díky za info! Teď mě ještě napadlo, když píšeš, že máš stejnou specifikaci, jestli to tedy mají všechny RS v režimu Normal vypnuté, nebo jen Challenge plus kvůli tomu, že mají "sportovní" výfuk, který je sám o sobě trošku slyšet.

 

Třeba se najde ještě někdo s klasickou RS a SW 1900. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne to mi ešte napadlo, či nejde len o Challenge (môj prípad)/Challenge plus feature.

 

U nás v konfigurátore v čase objednania ale pri packete Challenge (plus) nebol spomínaný športový výfuk ale tzv. soundbox. Nič to však nemení na tom, že od výfuku ide jemne športovejší zvuk ako pri RS bez challenge.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • NemesiSK změnil název na SW verzie a aktualizácie infotainmentu

SW verzia 1941 je vonku (na SR podľa mechanika už týždeň), dnes na garančke mi bola nahraná po sťažnostiach na nekonečné reštarty.

Zatiaľ som si nevšimol žiadne zmeny, po 2 jazdách zatiaľ 0 reštartov.

Zmeny žiaľ nepoznáme, ale je to dosť veľký číselný skok vo verzii od verzie 1900 takže zmien by malo byť dosť, dúfam že viac pozitívnych ako negatívnych.

Dostane ju H56, H58 a aj H61.

 

Prvé foto z Golfu MK8, ktorý používa identický HW aj SW, druhé foto z môjho auta.

 

EDIT: Changelog z UK fóra, preložené z nemčiny.:

 

As promised, here's a summary of the newly published TPI for the NX update of the Infotainment (5F) on Firmware 1941.
TPI Process Number: 2065556/9
Released: 06/16/2023
Valid only to vehicles carrying MIB3 (PR No. 8AR)
Released for firmware stands:
1788, 1803, 1804, 1806, 1810, 1889, 1896, 1899, 1900
If I have understood it correctly, then vehicles that are being produced newly will get the 1940. from KW 25/2023
I don't know if there's a difference between 1940 and 1941 But probably it is only to distinguish whether this was already on from work or an update was made later.
The following errors should be corrected:
- Setting the ambient lighting impossible.
- The Unexpected Happens At ACC
Delay or Unintentional Acceleration
- Driving profile selection cannot be changed.
- AirCare cannot be activated
- Wi-Fi without function
- Ads in the "Car" menu are incorrect
- Screen (ABT) of the 5F stays black
- the ABT displays this:
Component Protection Activated
- RFK sometimes fails, is covered up by a pop-up, flackers or is delayed (everything sporadic)
- Air conditioning menu is not displayed correctly
- welcome screen cannot be disabled
- sporadically the 5F starts and then again (reset - restart)
- Sound settings of the 5F are not saved
- Audio output via Bluetooth keeps interrupting
- Duration of the title played is not represented correctly
- sporadically, "clapping sounds" can be heard from the speakers, it will not play sound, over Bluetooth, the voice control is without function
- Vehicle position is not displayed correctly (Navi)
- navigation will not start
- Preferred targets are not saved
- Navigation will not be restarted automatically after the break
- Navi card in 17 (VC) is not displayed correctly
- creating a main user is impossible
- Connect apps and software updates cannot be started

 

 

image.png

2023-06-20 18.11.09.jpg

Editováno: , autor: NemesiSK
  • Díky 1
  • Pozitivní 5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...