Přejít na obsah

Okna jdou stahovat jen tlačítky u řidiče.


Elpin

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny. Mám celkem kuriózní případ (nebo jsem úplně blbej :D). Nejdou mi stahovat okna v autě. Respektive všechny fungují, ale jen tlačítky od řidiče. Tlačítka na ostatních dveřích nic nedělají. Ze začátku takhle nešly stahovat jen ty zadní, ale teď už ani to u spolujezdce. Mám takový pocit že to začlo loni před zimou když jsem z auta vyndal baterku abych ji na zimu dobil. Myslel jsem si, že je to možná nějaká bezpečnostní funkce, ale nevím kde to hledat?

 

Jediné co mě napadá, tak že se přerušil nějaký kabel, ale to by potom přece nešly stahovat vůbec? Takže jsem z toho trochu jelen.

 

Díky za jakoukoli radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V návodu jsem kdysi četl, že po výměně autobaterie nefunguje otevírání oken a je to potřeba aktivovat nějakou akcí, jako otevřít všechna okna. Nevím přesně jak to bylo, hledám v návodu a dám vědět. 

 

Tak v návodu u rapida jsem nic nenašel ale v návodu u FI je následující:

 

Automatika spouštění oken mimo provoz
Po odpojení a opětovném připojení akumulátoru je automatika spouštění oken
nefunkční. Systém je nutno aktivovat. Postup obnovení funkčnosti je následující:
• podržte klíč v zámku řidiče v zamykací poloze, dokud se všechna okna nezavřou;
• klíč uvolněte;
• znovu podržte klíč v zamykací poloze ještě asi 3 s.

Editováno: , autor: Yosef
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...