Přejít na obsah

Gumy na podlaze...


starman

Doporučené příspěvky

Nelibí se mi, už jsem to tu jednou psal, jak malé jsou podlahové gumy, rohožky, u řidiči a spolujezdce, tedy hlavně u řidiče.

v dešti, sněhu, mi z bot taje, teče voda, a někdy zateče pod rohož, i ve staré škodovce byly gumy až hluboko pod pedál...

je nějaké řešení?

jiné gumy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak Ty, ale já mám origo škoda a jsou dost pod pedály, ale okraj pravda moc vysokej nemají, při vylívání to chce zručnost.-)

...nebo vylívat častěji... ;) Když jsou s*rčky, tak vylejvám koberec každý den, protože nechávat na něm vodu, znamená, že se ta voda bude odpařovat a budou se víc mlžit okna, zvlášť v zimě, když se jezdí s osoleným topením... <_< Nehledě na ten bordel z bot, ten nemám rád a je ho bohužel v autě dost, ikdyž si před každým nastoupením oklepu boty <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak Ty, ale já mám origo škoda a jsou dost pod pedály, ale okraj pravda moc vysokej nemají, při vylívání to chce zručnost.-)

...nebo vylívat častěji... ;) Když jsou s*rčky, tak vylejvám koberec každý den, protože nechávat na něm vodu, znamená, že se ta voda bude odpařovat a budou se víc mlžit okna, zvlášť v zimě, když se jezdí s osoleným topením... <_< Nehledě na ten bordel z bot, ten nemám rád a je ho bohužel v autě dost, ikdyž si před každým nastoupením oklepu boty <_<

Tak tak, taky to nemám rád a vylívám často :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak Ty, ale já mám origo škoda a jsou dost pod pedály, ale okraj pravda moc vysokej nemají, při vylívání to chce zručnost.-)

já originály....

dost pod pedály..ok,

ale sešlápni pedál..stále dost?

jj, pokud se originál posune kousek dopředu tak má pedál omezovač :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak Ty, ale já mám origo škoda a jsou dost pod pedály, ale okraj pravda moc vysokej nemají, při vylívání to chce zručnost.-)

já originály....

dost pod pedály..ok,

ale sešlápni pedál..stále dost?

jj, pokud se originál posune kousek dopředu tak má pedál omezovač :D

omezovač?

posouvání se mi nelibí(.. ted si to ani neumím představit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak Ty, ale já mám origo škoda a jsou dost pod pedály, ale okraj pravda moc vysokej nemají, při vylívání to chce zručnost.-)

já originály....

dost pod pedály..ok,

ale sešlápni pedál..stále dost?

jj, pokud se originál posune kousek dopředu tak má pedál omezovač :D

omezovač?

posouvání se mi nelibí(.. ted si to ani neumím představit

Copak vy chlapi nemáte ty origo koberce přišroubovaný těma origo šroubama k podlaze? Pak by se Vám nic nikam neposouvalo... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Copak vy chlapi nemáte ty origo koberce přišroubovaný těma origo šroubama k podlaze? Pak by se Vám nic nikam neposouvalo...  ;)

Asi mysleli, ze by to posunuli zamerne. Ty sroubky jdou prece dat kamkoliv. Ja nemam s nejakou vodou zadnej problem. Mam original gumove, obcas je tam vody dost, ale ze by nekam tekla se mi nezda.

Editováno: , autor: NiceOne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak Ty, ale já mám origo škoda a jsou dost pod pedály, ale okraj pravda moc vysokej nemají, při vylívání to chce zručnost.-)

já originály....

dost pod pedály..ok,

ale sešlápni pedál..stále dost?

jj, pokud se originál posune kousek dopředu tak má pedál omezovač :D

omezovač?

posouvání se mi nelibí(.. ted si to ani neumím představit

Copak vy chlapi nemáte ty origo koberce přišroubovaný těma origo šroubama k podlaze? Pak by se Vám nic nikam neposouvalo... ;)

mám origo gumy/koberce..)

když sešlápnu spojku, je část boty na koberci, a ne gume, až bude zima, bude tam maras, zničený koberec, pod gumou voda,

proto jsem sem dal ten dotaz, a kluci výše mi dali odkazy na lepší koberce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm, divný, pod pedálama, tedy mimo gumu občas mám nějaký to smítko z podrážky, ale že bych tam měl mokro a to dokonce tak, že by bylo pod kobercem, to tedy říct nemůžu. Je ale fakt, že jsem čistotnej a před každým nastoupením si pěkně oklepu boty o sebe, než je dám do auta ;):t

Tak tak, sice neklepu boty o sebe, ale jednu o druhou :p ale bordel pod pedálama s origo kobercema taky nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 měsíc později...

Ja mam origo gumy a nemam v zime zadny problem s vlhkosti koberce. CHce to jen se o to starat a zavcasu rozpustene s..cky vylevat jak psal jiz nekdo drive.

Jinak do kufru jsem si poridil gumovou vanu s protiskluzem a v zime klido prevazim mokre lyze i s botami ze sjezdovky do chaty a nemam problem s vodou.

Po vylozeni jen setru hadrem a je vymalovano.

Tot muj poznatek s gumovymi koberci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...