Přejít na obsah

Nefunkční směrovky, stěrače a ventilátor


maple2000

Doporučené příspěvky

Zdravím mám problém s páčkami blinkrů a stěračů, dálková světla normálně fungují, ale blinkry a ani stěrače nefungují, na internetu jsem našel že pokud nejde ani topení tak to je ve spínači na varovky, prohodil jsem s kamarádem a pořád nic, můžete mi poradit co s tím. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zdravím, mám Octavii 1 1.9 TDI 81kw a mám problém že nefungují směrovky, stěrače, ventilátor a už nevím co stím. Pojistky v pořádku. Relé sem vyměnil za nové protože bylo roztavené ale furt nic. Nevíte čím by to mohlo být? Děkuji za případné odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Nefunkční směrovky, stěrače a ventilátor
  • o 6 měsíců později...

Dobrý den,

starý spínač mi vyhořel(delší dobu cvakalo relé )

dávál jsem nový spínač varovných světel . Hned po zakoupení mi za studena nešli blinkry po týdnu mi přestaly nejprve fungovat směrovky a potom i výstražné světla. Relé na tlačítku necvaká. Tak jsem zjistil, že odešel spínač týden nový originál. Tak zkusím nový a budu doufat ,že za týden neodejde. S tím jsem dal menší pojistky o cca poloviční Ampérův než je psáno. Propípal jsem kabel(snad správně a vše v pořádku. Stalo se to někomu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...