Přejít na obsah

Nejde nahrání log do rádia Swingu - nevidím nabídku


Doporučené příspěvky

Ahoj lidi.

 

Mám takový problém.

Měnil jsem v autě rádio swing za swing s BT. Aktivace proběhla v autorizovaném servisu Škoda, rádio hraje, telefon jde připojit, vše OK.

No a teď jsem do něj chtěl nahrát loga stanic.

Vzal jsem flashku (zkoušel jsem i SD kartu) vrznul do rádia, to napsalo, že tam není žádný mediální obsah, přejdu do nastavení v rádiu, ale nemám tam položku Loga stanic.

Ani při vložené flashce ani kartě.

Když tu samou kartu vezmu a dám do Kodiaqa, tak nabídku normálně mám a loga naimportuji.

Musí se to někde ta volba odblokovat nebo netušíte proč to tam nemůžu nacpat?

 

Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Před hodinou, ExecutedDonut napsal:

To bude tim ze swing loga neumi az pak swing+ bolero a amundsen.

No ale předtím tam byl taky Swing a loga tam byly.

Chcceš říct, že Škodovka vydala rádio, kde jsou políčka pro loga stanic a nejdou tam dát? Přijde mi to zvláštní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak si nahodou dal radio zo zaciatku vyroby F3, teda rok cca 2015 (mozno zaciatok 2016) , loga pre radiostanice tam fakt nemusia byt podporovane. Aj napriek tomu, ze je tam na to stvorcek. Nie vsetky Swing radiostanice podporovali (podobne ako Bolero nie je zaruka kamery ci Smartlinku). Ak tam ta ponuka nie je, proste smola. A je jedno ci to budes skusat cez USB ci SD kartu. Ponuka by tam musela byt aj bez vlozeneho nosica (SD/USB) 

 

Edit:

Tak som to dohladal za teba. Pisalo sa to v teme o Swing-u, loga prisli od 2016. Takze ako som pisal, nie vsetky loga umoznuju

 

https://forum.skodahome.cz/topic/130258-swing/?do=findComment&comment=2067827

Editováno: , autor: wirer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha.

Tak to moc děkuju za snahu!
Zkusím se ještě pro klid duše podívat na rádio jaký je tam rok výroby.

Nebo možná to půjde zjistit z nabídky v menu?

Juknu se.

Člověk se pořád učí, to jsou věci...udělají rádio s nabídkou na loga a potom je to neumí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...