Přejít na obsah

Osvětlení zadní (stropní) části interiéru [VYŘEŠENO]


Mic-net

Doporučené příspěvky

Ahoj,

netušíte čím by to mohlo být, že nejdou vypnou stropní světla v interiéru nad zadními sedadly?

 

Chová se to zajímavě, když jsou tlačítka svítilen v poloze vypnuto, tak svítilny svítí, když je "zapnu" tak svítí víc. Superb 3 asi nemá relátko, aby mohly být k sobě lehce přitavené kontakty, že?

 

Hledal jsem na Google, ale když už jsem něco našel, tak to byl obrácený problém, nebo kabeláž že tlačítka nereagovala... (u mne mění intenzitu osvětlení...)

 

Pokud auto zamknu, tak se osvětlení vypne, tak alespoň že tak...

 

Ještě dodám, že přední lampičky se chovají správně...

Editováno: , autor: Mic-net
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal jsem do schematu a tohle chyba BCM nebude. Pres BCM se posila napajeni osvetleni a ovladani z dveri, ale to by svitily i svetla vpredu.

Takze pokud sviti porad pouze zadni, bude to chyba v predni konzoli v tlacitku REAR.

Jen si nejsem jist tou mensi intenzitou. Jses si jist ze mas verzi s zarovkama (W5W) nebo mas LED verzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takto vypada LED verze:

SKODA-SUPERB-III-LAMPKA-PODSUFITKI-BEZ-3

 

Toto je verze s zarovkama:

SKODA-SUPERB-III-LAMPKA-PODSUFITKI-3V094

 

A ano, tlacitka jsou naletovana na desce plosnych spoju spolecne s oddelovacima diodama, ktere teoreticky taky mohou byt zdrojem problemu. Asi nejrychlejsi diagnostika muze byt ten predni panel vymontovat a odpojit z nej konektor. Pokud pak svetla vzadu zhasnou, tak je chyba v prednim panelu (prepinac nebo oddelovaci diody).

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

U me vyřešeno. Vyloupnul jsem obe svetla a vyzkousel je v praci ve firemnim superbu a fungovali normalne. Tak sem je tapojil zase u me v aute a taky to funguje zase normalne 😀 jinak je super ze predni svetlo nejde rozebrat aby se dalo podivat na tistak jesli tam neni studenak nebo neco spalenyho. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Mic-net změnil název na Osvětlení zadní (stropní) části interiéru [VYŘEŠENO]

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...