Přejít na obsah

Po zapnutí spínací skřínky se rozsvítí kontrolky ESP, kontrola tlaku v pneu a parkovací asistent.


jan10

Doporučené příspěvky

Pokud auto nehlasí chybu tlaků i po nastartování tak to bude pravděpodobně vedlejší efekt. Budíky, spínačka, kessy a motorová jednotka jsou v podstatě to jediné co je napojené "napřímo" na baterku, když chcete startovat tak se pošle požadavek na motorovou jednotku která kromě dalších věcí sepne relé co vede napájení pro další jednotky.

 

Budíky jsou udělané tak, že pokud po zapnutí nedostanou stav ze spínaného ABSa tak vyhodí chybu brzd, parkovacího asistenta a tlaků.

 

Takže návrh od Jirsina dává smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak problem vysrieseny...auto neslo nastartovat len mojej zene, dneska som cely den startoval mojimi klucmi a vzdy som nastartoval, ked sa vratila z prace, tak som zistil, je jej privesok na alarm je vybity...vymenil som jej baterku v jej privesku a startne na prvy cink :D po troch rokoch sa proste baterka v privesku vybila...vy mate urcite inu pricinu, ale nasledky sme mali rovnake, tak vam drzim palce aby ste to dali nejako dokopy a dakujem za rady!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám podobný problém, mám O3 RS 2.0 tdi. Když otočím klíčkem okamžitě na mě vyskočí hláška závada brzdy do servisu, svíti kontrolky ABS, ESC. Poté co se rozjedu kontrolky zhasnou a rozbliká se závada kontroly tlaku v pneu nebo nezhasnou a svítí celou dobu jízdy. Na diagnostice to bylo přímo ve škodovce a nic nenašli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Tak jsem si vyzvedl auto od autoelektrikáře.

Zjištěno dle jeho slov:

načatá ŘJ 4x4 - opraveno, ale prý časem stejně odejde a bude se kupovat fungl nová

dva špatné snímače - vyměněno ( já předpokládám že ABS senzory)

nakyslé kabely - opraveno

komplet nakopaný software celého auta - přehraný komplet celý software auta přes online ve škodovce

Toď vše co vím. Nevím jestli to někomu pomůže, ale snad jo.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neřekl, ale můj tip je buď kolem ŘJ ABS (motorový prostor a už jsem to někde četl), k ABS čidlům (u každého kola a také jsem to už někde četl) nebo u ŘJ 4x4 (u zadní nápravy) a nebo úplně někde jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...