Přejít na obsah

Poblikávání displeje a světel


Vrbi

Doporučené příspěvky

Po zapnutí motoru mi začne poblikávat po chvilce osvícení dipleje, to stejné dělají světla i světlo na osvícení na střeše všechny ve stejném intervale,jako kdyby nebyl pravidělný přísun energie. Není to zase tolik viditelné, že by to vadilo, ale docela to štve. Navíc když třeba zapnu silněji vytápění nebo stlačím brzdovky, či blinkr, je vidět že elektrika jako by nestíhala. Neví někdo kde může být problém? Děkuji moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Jen pro informaci, dělá mi to taky (někdy nastartuju a připadám si jako ve vánočním stromečku, ale někdy zase v pohodě), ale tak po 5-10 minutách to přestane.

Nejhorší je, že blbne celá elektrika, takže i posilovač řízení, což je docela na prdlačku, když jednou zabere a jednou musím silněji zabrat já :-(

Zkusím tedy podle rady vysušit to čidlo a dám vědět, jestli to pomohlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo, ale co mám říct v servisu? Když jsem tam volal, tak mi řekli, že pokud tam s tím nepřijedu a zrovna to nebude blikat, tak nikde nic nenaměří a tudíž nemůžou zjistit kde je problém.

To mám říct: "Hele chlapi, je to vadný čidlo, vyměňte ho", nebo jak ? :-(

No ještě asi zkusím brnknout do jinýho servisu, třeba hned řeknou: "jo to by mohlo bejt čidlo mrknem na to", ale když ne, tak nevím :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, takže som bol v servise, žiadne závady neukázalo. mechanici pri prehodili nejaké svorkovnice na riadiacej jednotke a už to fachčí bez problémov, dokonca dnes aj prší a vôbec žiadne preblikávanie, ani servo nesvieti, a ani nemá prerušovaný chod, takže konečne (len dúfam, že to nejaký ten rok vydrží) -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

tak jak koukám mám i já podobný problém,když jsem jel dnes domů tak jsem při rozsvícených dálkových světlech zkoušel otevřít elektrické okno a pozhasínala mi světla i trochu budíky, a dělá to i při rozjezdech na jedničku, myslíte že to bude tím čidlem nebo to může být baterkou??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...