Přejít na obsah

Máte zkušenost???


quicksilver

Doporučené příspěvky

AHOJ, i když je do léta ještě času dost, tak přemýšlím, jaké dám letní pneu. Rád bych zkusil tohle: pneunet

zkuste mi to vymluvit, nebo doporučit. Měl jsem Vredestein quatrac2 , ale po pravdě nic moc, a taky vzhled nic moc....

Díky :)

Ja mam velmi dobrou rocni zkusenost s Continental PremiumContact II.Je to nastupce tech co se ti libi.Mam na nich najeto cca 15 000km a vzorek je temer stejny,takze asi i neco vydrzi.Jsou pekne mekke a nehuci a na mokru drzi jako prikute.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co ti mohu říci na tyto Continentaly tak je jen to, že to jsou kvalitní pneu, bohužel jako u každé pneu, která se chová kvalitně je jedna věc jistá, měká směs, tedy na nich nenajedeš tolik, co na tvrdých. Já osobně vždy volím pneu měkčí, sice najedu o 15 až 25tis. km méně, ale bezpečnost je bezpečnost.

Jo a když to tak vemu, tak neznám tvrdší Continentaly, ale já toho ještě neviděl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj

mám je od léta - 205/55/16, dal sem je tam místo Fulda Carat extremo - 225/45/17, co sem tam měl po původním majiteli - na zdejších silnicích na sníženym podvozku to bylo o zdraví :angry:

Continentaly můžu pochválit, na vodě seděli jako přišitý, žádný problém s vedením auta ve vyjetých kolejích plných vody - nemyslím tim ale závodění a překračování fyzikálních zákonů...

na suchý silnici taky bez problémů

já můžu jenom doporučit

jedna fotka pro ilustraci, víc toho v práci nemám

post-27-1167280717.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj

mám je od léta - 205/55/16, dal sem je tam místo Fulda Carat extremo - 225/45/17, co sem tam měl po původním majiteli - na zdejších silnicích na sníženym podvozku to bylo o zdraví :angry:

Continentaly můžu pochválit, na vodě seděli jako přišitý, žádný problém s vedením auta ve vyjetých kolejích plných vody - nemyslím tim ale závodění a překračování fyzikálních zákonů...

na suchý silnici taky bez problémů

já můžu jenom doporučit

jedna fotka pro ilustraci, víc toho v práci nemám

super, za to foto díky, hned si člověk dovede představit, jak to krásně vypadá na autí :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj

mám je od léta - 205/55/16, dal sem je tam místo Fulda Carat extremo - 225/45/17, co sem tam měl po původním majiteli - na zdejších silnicích na sníženym podvozku to bylo o zdraví  :angry:

Continentaly můžu pochválit, na vodě seděli jako přišitý, žádný problém s vedením auta ve vyjetých kolejích plných vody - nemyslím tim ale závodění a překračování fyzikálních zákonů...

na suchý silnici taky bez problémů

já můžu jenom doporučit

jedna fotka pro ilustraci, víc toho v práci nemám

super, za to foto díky, hned si člověk dovede představit, jak to krásně vypadá na autí :palec2:

tohle je ještě fotka se sníženýma pružinama, dal sem tam pera, co tam mají být, pokud by jsi chtěl snížený - EIBACH - tak je mám doma, snížení o cca. 35-45mm

podle popisu máš taky TDi, tak by to nemusel být problém, ale na Vysočinu a na zimu po trojkách silnicích je to prostě nízký :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Letní mám Goodyear Excellence, byly tiché, jízdní vlastnosti super, což si myslím, že mezi značkovými výrobci je téměř standart. Ale co mně štve, že po 6.000km začaly mírně hučet jakoby ložiska, ale po nasazení zimáků je klid, takže to vypadá, že zadní tlumiče mi kurví pneu, údajně normální jev u lehkého zadku Oktávky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj

mám je od léta - 205/55/16, dal sem je tam místo Fulda Carat extremo - 225/45/17, co sem tam měl po původním majiteli - na zdejších silnicích na sníženym podvozku to bylo o zdraví  :angry:

Continentaly můžu pochválit, na vodě seděli jako přišitý, žádný problém s vedením auta ve vyjetých kolejích plných vody - nemyslím tim ale závodění a překračování fyzikálních zákonů...

na suchý silnici taky bez problémů

já můžu jenom doporučit

jedna fotka pro ilustraci, víc toho v práci nemám

super, za to foto díky, hned si člověk dovede představit, jak to krásně vypadá na autí :palec2:

tohle je ještě fotka se sníženýma pružinama, dal sem tam pera, co tam mají být, pokud by jsi chtěl snížený - EIBACH - tak je mám doma, snížení o cca. 35-45mm

podle popisu máš taky TDi, tak by to nemusel být problém, ale na Vysočinu a na zimu po trojkách silnicích je to prostě nízký :angry:

No u nás jsou ty cesty o prd lepší.... Mám tam klasiku 195/65 R15 a i tak je to někdy o hubu....Ale určitě to vypadá zajímavě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...