Přejít na obsah

Plastový kryt autobaterie


gdanx

Doporučené příspěvky

Mam dotaz na nekoho se starym modelem do 01, kdo se rozhod, ze si dodela plastovej box kolem baterky, sehnal jsem si veci potrebne, ale zjistil jsem, ze nejspis nepasuje nosnik pojistek do uchyceni na plast z boxu kolem baterky. V etce je nosnik pojistek vyobrazenej stejne pro starej i novej model, ale cislo ma jiny, takze predpokladam, ze uchyceni toho boxu bude opravdu jiny, ale chci se ujistit, zda tomu je opravdu tak. Dle etky cisla nosniku pro auta do 01 podle vykonu autobaterie 1J0 937 617 A-C a facelift nosnik pojistek 1J0 937 617 D. Ve skodovce za ten nosnik samotnej chtej 1700,-, coz se mi teda rozhodne davat nechce, to snad radsi ten box ozelim :) Pro prehled pridavam screen z etky o co mi presne jde. Z obrazku je jasny, ze to asi ani na sebe sedet nemuze. V pripade, ze ten nosnik je teda opravdu jinej, kdo to menil a menil i ten nosnik, nemel problem s delkou privodnich kabelu zezadu baterky do pojistkovyho boxu? Pripada mi to po nasazeni toho boxu do auta opravdu na fest.

post-24-1167254347.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...