Přejít na obsah

KOUPE LCD NEBO PLAZMA TV


BENY

Doporučené příspěvky

A dival jsi se na smsung.cz jestli je to urceny pro nas trh?

Tak na těch stránkách to vůbec nemaj. Do psí ku.dy, já to dneska 2 hodiny pozoroval a hrál si s tím, manželka celou dobu prskala ať už jdu a ve finále zjistím, že to ti kokoti vůbec v ČR neprodávaj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na těch stránkách to vůbec nemaj. Do psí ku.dy, já to dneska 2 hodiny pozoroval a hrál si s tím, manželka celou dobu prskala ať už jdu a ve finále zjistím, že to ti kokoti vůbec v ČR neprodávaj...

to vypadá, že je to model pro GB pouze, protože všude cenovky jen v librách. Jakto že to tady prodávaj? Už vidím situaci, že za rok odejde, půjdu to reklamovat a budou mi cpát jinej model...

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď jsem objevil toto k té 86tce:

EVROPSKÝ LCD TV roku 2007-2008 oceněný cenou EISA, LCD TV 40" (102 cm), 16:9, dynamický kontrastní poměr 8 000:1 , svítivost 550

cd/m2, 100% podání barev (color gamut), vestavěný tuner pro příjem analogového a digitálního televizního vysílání, HD rozlišení 1366 x 768 ,

doba odezvy 8 msec, Movie Plus technologie na kompenzaci pohybu a vyhlazení rozmazaných hran u rychlých pohybů - vhodné zvláště

pro sportovní přenosy, 3D hřebenový filtr, pozorovací úhel 178°, SRS Trusurround, DNIe technologie, PIP (1 tuner), Teletext 1000 stran, On/Off

Timer, A2/NiCAM, herní režim, 3x HDMI (1 boční), HDMI 1.2, Anynet+ (HDMI-CEC), 2x SCART, S-Video, komponentní vstup (Y/Pb/Pr), PC vstup,

hudební výkon 2 x 10W, otáčení na podstavci o 20° , možnost využití motorizovaného uchycení, celková hmotnost 21,1 kg, rozměry s

podstavcem/nohou š*h*v (991,5 x 300 x 697,5 mm)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm , plazma uz nema ventilatory, tzn, ze uz nehreje jak topidlo, nebere tak velky proud a 60 000 hodin je uz hodne, takze spotreba je dobra a modre disky ? jsou tu uz rok , mozna dele, ale nejak jeste nexpandovali , protoze neni co na nich pustit ve fulll hd jen par vecicek...Zastanci lcd si vzdy koupi lcd a zastanci plazem jen plazmu ....a tak by to melo byt at je o cem psat... ;) Ja ted jdu do druhe LG 50 PC 55 je to pecka s dig.tunerem a zadne jine sracky , jako PIP, PAP, POP ktere jsem na sklenence SONY nikdy nevyuzival...hodne zdaru u vyberu LCD-PLAZMY ???.... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja posilat obraz skrz hdmi jeste z pocitace nezkousel ma s tim nekdo zkusenost ? Doted mi prislo nejlepsi prave cistokrevny DVI ale necham se poucit ;)

no je s tim mensi problem v tom, ze standardy hdmi pracuji s jinym rozlisenim, ktere vsak prozmenu pro pocitace stadardem neni.. hdmi je kvalitnejsi, muzes tam rovnou dovest i zvuk atd, ale chce si to pohrat s nastavenim graficke karty a presvedcit pocitac, aby tam poustel spravne rozliseni..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď jsem objevil toto k té 86tce:

EVROPSKÝ LCD TV roku 2007-2008 oceněný cenou EISA, LCD TV 40" (102 cm), 16:9, dynamický kontrastní poměr 8 000:1 , svítivost 550

cd/m2, 100% podání barev (color gamut), vestavěný tuner pro příjem analogového a digitálního televizního vysílání, HD rozlišení 1366 x 768 ,

doba odezvy 8 msec, Movie Plus technologie na kompenzaci pohybu a vyhlazení rozmazaných hran u rychlých pohybů - vhodné zvláště

pro sportovní přenosy, 3D hřebenový filtr, pozorovací úhel 178°, SRS Trusurround, DNIe technologie, PIP (1 tuner), Teletext 1000 stran, On/Off

Timer, A2/NiCAM, herní režim, 3x HDMI (1 boční), HDMI 1.2, Anynet+ (HDMI-CEC), 2x SCART, S-Video, komponentní vstup (Y/Pb/Pr), PC vstup,

hudební výkon 2 x 10W, otáčení na podstavci o 20° , možnost využití motorizovaného uchycení, celková hmotnost 21,1 kg, rozměry s

podstavcem/nohou š*h*v (991,5 x 300 x 697,5 mm)

No a co teda na tento model říkáte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no je s tim mensi problem v tom, ze standardy hdmi pracuji s jinym rozlisenim, ktere vsak prozmenu pro pocitace stadardem neni.. hdmi je kvalitnejsi, muzes tam rovnou dovest i zvuk atd, ale chce si to pohrat s nastavenim graficke karty a presvedcit pocitac, aby tam poustel spravne rozliseni..

S pocitacem umim takze to uz nebude problem s rozlisenim jen jsem nevedel jak moc je to kvalitni ;) Ale zatim lcd tv nemam takze uvidim az bude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no chce to i grafickou kartu, ktera to umi :) trebas z rady HD2600 od amd/ati .. nestoji ani moc (koelm 2-3k), zato ma hardwarovy akcelerator pro hdtv, takze se filmy nesekaji a procesor neni zbytecne zatezovan ;)

2TomasB:

DVI znas vetsinou asi pod oznacenim DVI-D, pripadne DVI-I, je to termin ciste od pocitacu a jedna se o konektor, ktery ma v sobe digitalni, pripadne zaroven digitalni a analogovy signal. Oproti starsimu ciste analogovemu signalu (tzv VGA konektor) ma kvalitnejsi obraz a netrpi tolik na ruseni. Pouziva se hlavne k propojeni PC-Monitor. Jeho popis a fotky jsou uvedeny zde: http://www.grafika.cz/art/hw/DVI-konektory.html

HDMI konektor je vcelku novinka, ktera je na trhu asi rok. Pouziva se hlavne v multimediich, kdy hlavni vyhoda je ta, ze poskytuje digitalni propojeni obrazu i zvuku zaroven. Vedes tedy pouze jeden tenky kablik a mas propojeno vse. Nemusis se starat o zvuk atd. Popis zde http://www.hdmi.cz/content/view/85/53/, obrazek jak vypada je zde: http://akamaipix.crutchfield.com/ca/learni...-jack-large.jpg nebo zde http://pan.fotovista.com/dev/2/1/00007312/l_00007312.jpg

At budes kupovat plasmu nebo lcd, rozhodne doporucuji vybrat takovou, ktera HDMI rozhrani ma. Je to vcelku uzitecne a v budoucnu bude jeste vic ;)

Editováno: , autor: mytrix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je ale zatím nějaká novinka ne? tuším, že s tím přišlo Sony a není to ještě rozšířené ne?

Material od Sony :

OLED emituje světlo a nevyžaduje podsvícení – a představuje tak novou podobu TV, tenkou pouhé 3 milimetry.

Vysoký kontrast umožňuje dokonalé odstíny černé

Světlo emitující struktura OLED zabraňuje emisi světla při reprodukování černé. XEL-1 reprodukuje dokonale i velmi tmavé odstíny a díky schopnosti řídit všechny fáze emise světla dokáže reprodukovat barevné tóny a jemné detaily pro konvenční displeje nedosažitelné.

Vysoký jas vytváří zářivý obraz

Unikátní technologie Sony Super Top Emission dosahuje účinné světelné emise z organických materiálů a vysoký špičkový jas. Ve výsledku tak XEL-1 věrně reprodukuje světelné efekty, jako například odrazy slunce nebo ohňostroje.

Systém reprodukce barev přinášející živé, přirozené barvy v tmavých i jasných scénách

Patentované organické materiály Sony, struktura s mikrokavitami Super Top Emission a zabudované filtrovací technologie extrakce barev umožňují reprodukovat velmi čisté a živé barvy.

Struktura mikrokavit extrahuje nejčistší světlo výběrem délky optické cesty odpovídající vlnové délce jednotlivých organických vrstev pro každou z RGB barev.

Plynulá reprodukce rychle se pohybujících scén, jako jsou například sportovní akce

Spontánní kontrola světla emitovaného vrstvou organického materiálu vytváří plynulý a zároveň přirozený obraz rychle se pohybujících dějů.

Nízká spotřeba

OLED displej spotřebuje v porovnání s konvenčními displeji menší množství energie, protože světlo emitující struktura OLED nevyžaduje zvláštní zdroj světla a lze ji napájet pomocí velmi nízkých napětí.

Jinak u nas jako TV moc jeste nejsou, ale zkoukni treba oled monitory co jsou k pocitacum ... fakt luxus !!! Jinak popravde receno momentalne pokud neni potreba kupovat TV, jako, ze ji nou nemas, tak je zbytecny LCD i Plasma, protoze zadne HD vysilani neni takze to je hnus. Spousta lidi pak nema moznost mit nejakej super pristup k HDDHV nebo BR a tak tu TV proste nevyuzije a z normani TV bude akorat nasranej az uvidi ten hnus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravim,

obracim se na vas s prosbou,hledam pro rodice novou televizi a nejak tomu moc nerozumim.Uhlopricka by mela bejt min 100 cm a nejspis by to to melo byt LCDecko-kvuli mensi spotrebe energie.Nejcastejc se na ni bude sledovat Nova,Prima,CT-proste cesky televize,ale obcas i satelit.Vybral jsem tuhle

http://www.kasa.cz/audio-video-technika/ko...sung-le40m87bd/

muze mi nekdo poradit,jestli se to vyplati?Docetl jsem se tady,ze to FullHD je na cesky TV,ktery se budou sledovat nejvic,k prdu a ze obraz bude mizernej.Je to pravda?

Diky za kazdou radu a tip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám LCD od SONY BRAVIA 32" LCD TV - KDL-32D3000 .Maximální spokojenost a žádna mazanice.

Detail obrázku

SONY BRAVIA 32 LCD TV - KDL-32D3000

[525377]

32 televizor LCD D3000 BRAVIA HD Ready, technologie vylepšení obrazu BRAVIA

Engine, funkce MotionFlow + 100 Hz, možnosti montáže na zeď, 3x vstup HDMI™

Funkce Motionflow + 100 Hz zajišťující plynulý pohyb

Režim 24p True Cinema pro zážitek ze sledování jako v kině

Nastavení obrazu v režimu Kino optimalizovane společností Sony Pictures Entertainment

Funkce Bravia Theatre Sync umožňující snadne ovládání audiovizuálních za&, 345;ízení

Technologie S-Force zajišťující efekt prostoroveho zvuku

10bitový panel pro hladší odstíny barev

3 x HDMI™ pro snadne připojení - 2 vzadu, 1 na straně

Technologie vylepšení obrazu Bravia Engine

Připraveno pro vysoke rozlišení

Nový dálkový ovladač

Vestavěný digitální TV tuner pro pozemní vysílání (take přijímá analogove vysílání)

Digitální tuner pro kabelove televizní vysílání (s podporovanými operátory)

Kompatibilní se zvukovým popisem, který umožňuje nevidomým lidem a lidem se zhoršeným

zrakem rozpoznat televizní programy

Výstup digitálního zvuku (optický) ANO

HDMI™ 2 ANO

HDMI™ 3 ANO

Počítačový vstup (15kolíkový D-Sub) + vstup audio ANO

Komponent ANO

Rozhraní HDMI™ ANO

4kolíkový vstup (Y/ C) ANO

Otvor pro kartu Memory Stick™ Pouze servisní použití

MiniJack (sluchátka/ sluchátko) (mm) 3, 5

Otvor pro karty PCMCIA ANO

Zvukový výstup RCA ANO

Vstup RCA AV ANO

Vstup RF ANO

Scart 1 ANO (RGB)

Scart 2 ANO (RGB)

Kontrast na obrazovce 1600:1

Dynamický kontrast 8000:1

Jas 450

Doba odezvy 8 Úhel sledování 178

27.722,-Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

obracim se na vas s prosbou,hledam pro rodice novou televizi a nejak tomu moc nerozumim.Uhlopricka by mela bejt min 100 cm a nejspis by to to melo byt LCDecko-kvuli mensi spotrebe energie.Nejcastejc se na ni bude sledovat Nova,Prima,CT-proste cesky televize,ale obcas i satelit.Vybral jsem tuhle

http://www.kasa.cz/audio-video-technika/ko...sung-le40m87bd/

muze mi nekdo poradit,jestli se to vyplati?Docetl jsem se tady,ze to FullHD je na cesky TV,ktery se budou sledovat nejvic,k prdu a ze obraz bude mizernej.Je to pravda?

Diky za kazdou radu a tip

jde mi vicemenne o to,jestli mam vzit FullHD,kdyz se na ni budou sledovat nejcastejc cesky TV

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...