Přejít na obsah

chrom polep klik a zrcatek, pomoc....


Feryn-

Doporučené příspěvky

zdravim vsechny, nedavno jsem si koupil na svoji fabinku chromovane kryty zrcatek a klik od milotecu, na autech se mi to docela libi a uz bych to tam chtel nalepit, ale mam jeden problem, v navodu pro instalaci techto dilo je napsano, ze se to muze lepit pouze pri 18C a vice, a v provzdusnenem prostredi, akorat ze nemam tak vyhratou garaz a nikde takovou nemuzu sehnat, mate s tim nejake zkusenosti ze ta teplota nemusi byt zas tak dodrzena, nebo jaky mate na to nazor?...musi se to presne dodrzovat, a jestli ano, nechtel by mi nekdo pomoct s tou garazi, popr. i s tou instalaci?...dekuji moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono to lepidlo by dlouho schlo ,protože se bude špatně odpařovat v zimě.

No ona na nich ale není lepidlo ale oboustraná páska, takže o nějakým odpařovaní nemůže být řeč, jde o to že ta páska drží dobře na na těch chromových klikách a ty ji musíš také dobre prilepit na ty plastové jen tak to bude pevný celek, to znamená že ta klika co to na ni budes lepit musí být absolutně suchá, v tomhle počasí i když ji otřeš tak díky vlhkosti tam zůstane nějaká vlhkost a můžeš ji pak ztratit nebo se ti odlepí, stačí když ji jak tady už nekdo říkal nahřeješ fénem nebo pistolí hork.(tu plastovou na autě) , a pak přilepíš pak to bude ok, nejhorší je auto umýt a pak to hned lepit, jinak že se to musí odmastit to asi říkat nemusím to je jasný zvlášt jestli jsi ty černé kliky udržoval nějakým sajrajtem na plasty ale nebude v tom problém když to nalepíš ted neboj....taky ji trochu nahřej až to budeš mít přilepené taky to ještě pomůže ta páska přilně na 100% po 24h a pořádně je přitlač... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...