Přejít na obsah

Kdo z vas takto vyjizdi z parkoviste?


JohnyS

Doporučené příspěvky

jak je možné, že má vůbec papíry? Na tý Mazdě to určitě "nebude vidět". Ku*va, to mně nadzvedlo, když si představím, jak poblíž mně taková piča zaparkuje.

U nás taková jedna piča parkuje. Když odřela pár aut, tak všem docvaklo co je to za krávu. I když jsou docela hoňky u nás sehnat fleka na zaparkování, tak kolem týhle krávy nechávaj všichni preventivně místo :fakac:

Editováno: , autor: oggy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak je možné, že má vůbec papíry? Na tý Mazdě to určitě "nebude vidět". Ku*va, to mně nadzvedlo, když si představím, jak poblíž mně taková piča zaparkuje.

U nás taková jedna piča parkuje. Když odřela pár aut, tak všem docvaklo co je to za krávu. I když jsou docela hoňky u nás sehnat fleka na zaparkování, tak kolem týhle krávy nechávaj všichni preventivně místo :fakac:

Já jsem už upozorněn, abych neparkoval vedle jedné plečky, to je prý taky expert, kterej normálně odírá auta okolo. Samozřejmě dělá mrtvého brouka, jakoby se nic nestalo. Byl několikkrát viděn, jak nabořil okolní auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle mě jebla i do toho pic-upa, ke kterýmu couvala. ale jinak logicky jí to docela myslelo, jednou do něj bouhla, mazda se kousek puhla, nacouvala na max co to šlo, aby měla pořádnej rozjezd, druhá rána, mazda o půl metru dál... a to by bylo aby se to na potřetí nepovedlo .-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kvůli takovím "řidičům" při nákupech parkuju raději na opačné straně parkoviště a raději přez dvě místa

jak rikas ze parkujes pres dve mista tak ja to udelal jednou taky,ponevadz den predtim mi nekdo na parkovisti udelal od dveri poradnou promacklinu tak sem se nasral a druhy den pred obchodnakem sem to fouknul pres dve mista...byl tam stejne patnik takze by tam druhy auto tezko zaparkovalo....no a prijel jakysi chlap a ukazal mi,ze jsem na hlavu a odesel..pak prisel zpatky i s nakupem a jeb mi do dveri,tak jsem samozrejme vysel a zeptal se,jestli jako nevidel ze tam stojim a on mi rekl at se naucim parkovat,ze ho to nezajima...odvetil jsem mu,ze parkovat umim jen nekteri obcane neumi na parkovisti otevirat dvere a ze si nenecham pokurvi* nove auto lidmi jako je on...to se nastval a rekl at du do prdel* nebo mi rozbije drzku,ze neni na nejaky blbecky zvedavy...bylo mi tehdy asi tak kolem 19 takze jsem se s nim moc nehadal a radsi nasedl do auta a jel pryc i s obuchanyma dverma... :fakac:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dundee. Děláš chybu. Na opačné straně parkoviště parkujou zrovna ty co neumí couvat. A zrovna u nás Tesko F-M  lol

No od doby co tam parkuju, tak zatím ani škrábaceček, ale stačilo zaparkovat na Ostravské u Helaxu a už jsem měl zedřený zadní nárazník až na plast, jak nějaký debil neuměl najíždět. Bohužel jediné co o něm vím je že to auto bylo žluté, protože tam nechal hodně barvy. Bohužel jsem na to přišel až za hodinu u baráku. :076:076:076

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To takhle jednou jedu pro přítulkyni, zaparkuju před firmou a čekám. přede mnou místo, přijede šedý auto. Začne couvat do mezery, na poprvý docela dobrý, ale začne rejdovat ještě jednou a buch, zrovna do mě. Jakoby nic popojede pár cm a zastaví. Vyleze ženská, ani se nekoukne a má se k odchodu. Načež vyběhnu já a říkám, jestli to jako myslí vážně, že do mě nabourá a ani to neřeší. Ta PÍČA se na mě ještě rozeřvala, co si jako dovoluju jí otravovat, když prej s autem nic nemám. Tak jsem jí poslal někam a doporučil jí, ať si koupí park. radar. Asi za měsíc tam stojím znova a sleduju jí, jak parkuje. Samozřejmě nabořila obě auta, co tam okolo zrovna stály. Takovouhle Krá.u mít doma, tak jí auto nikdy nepůjčím a zlámu jí obě nohy.... :fakac:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...