Přejít na obsah

Nefunkční osvětlení interiéru


Fergus

Doporučené příspěvky

To vypadá na nějaké šmé prodejce. Proč by nevyměnil pojistky před prodejem, aby vše fungovalo? Proč Ty jako kupuící jsi netrval na tom, aby to fungovalo, když Ti tvrdil prodejce, že to jsou jen pojistky?
 No pozdě bycha honiti...Pojistky na osvětlení a radio jsou samozřejmě na boku, takže jestli je máš OK, je chyba jinde

Ohledně osvětlení je vše jasný, návod je tady. ještě před tím ale zkontroluj žárovky v lampičce, pokud jsou v pořádku,zkus ještě ukostřit přes žárovku nebo pojistku hnědo-bílý vodič (spínaná kostra) přímo u lampičky a pokud se Ti lampička rozsvítí, je chyba v tom spoji, o kterém je toto vlákno, popřípadě (ale méně pravděpodobně ve sloupku)l. Výstup od komfortky je jasný, ukostřit modro-šedý vodič a zjistíš, co vše se Ti rozsvítí, ale vypadá to na ten problematický uzel

Ohledně radia: vyndat a předně zkontrolovat jestli naměříš na ISO konektoru napětí mezi černým (kostra) a žlutým (stálé plus). Dále pak zapnout zapalování a měřit napětí mezi černým (kostra) a červeným (spínané plus od klíčku). Pokud toto vše bude OK, budeme řešit dále, ale to už prosím napiš do příslušného vlákna audio

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

1. odpoj baterku . !!!!!!!!!!

2. odkrut opierku na nohy + bocny krit ,,, na opierke je 1x 10 matka a na bocnom krite je kriz sroub .

 post-83135-0-85828900-1365171003_thumb.j

 

 

 

3. odstran plastovy (prah) 

post-83135-0-35381400-1365171344_thumb.j

 

 

 

4. koberec len nadvihni ( isto tam bude kopec medenky a vlhko)

post-83135-0-98985000-1365171393_thumb.j  

 

 

 

5. pred komfortkou je zvazek kablou cerveno-ciernych . 10... oni musia byt spojene a izolovane , takze na 99.9% budes mat tu svorku odhnitu... ako aj ja ...

post-83135-0-42015300-1365171473_thumb.j 

original svorka + izolacia ,,,, 

post-83135-0-31685100-1365171541_thumb.j

 

 

6.treba ich odizolovat zbavit medenky (to je to zelene-oxidacia) :D a niecil ich spojit , ja som napr pouzil kusok hlinikovej rurky ktoru 

    som prerezal pozdlzne , do nej som vlozil odizolovane kable , kliestami stlacil dokopy 

  post-83135-0-69229600-1365171779_thumb.j

 

 

7. ten stlaceny pliesok som natrel silikonom , aby to bolo absolutne izolobane 

post-83135-0-76819800-1365172240_thumb.j post-83135-0-44775200-1365172254_thumb.j

 

 

8. nakoniec som to oblepil izolacnou paskou a vlozil na povodne miesto ..... najlepsie by bolo ten koberec vysusit a tak zalozit ... 

post-83135-0-82541100-1365172455_thumb.j

 

 

 

 

 

>>>DUFAM ZE SOM NIEKOMU POMOHOL: <<< ak niekto nebude nieco vediet kludne mi napiste na FB...

Editováno: , autor: thomas18
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  :kol-47:  foto a s popisem super, já jsem to dělal taky a nic. Takže asi oba přední zámky, jestli někdy bude jaro, tak se chystám si vyměnit ty mikrospínače  :kol-33:

Ještě napadlo, že jsem u toho asi neodpojil baterku, ale na to by reagovaly pojistky, ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano malo by ti to odpalit poistky , batekru som odpojil kvoli tomu , lebo ty aj ked nemas kluc v zapalovani tak tam prud stale ide a komfortka si ho potom reguluje , podla toho ake dvere otvoris , pokial ti ukazuje na palubnom ze ich mas otvorene a napriek tomu nesvietia . skus skontrolovat poistky alebo este raz otvorit komfortku . ale samoprvo poistky .... inac toto je dost zavazna vec . treba ju riesit hned . ja som to vcera robil a to bolo len tak tak . od tej odhnitej koncovky mi hadzalo iskry a dymilo sa z koberca . este ze bol vlhky , uz by som asi nemal co fotit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě právě přední dveře maxík neukazuje. Kabely jsem měl v pořádku, ale pro jistotu jsem je znovu zaletoval a komfortka je taky v poho. Ještě je prý nějaký svazek vzadu za řidičem nebo co. Ale podle toho, co jsem tu pročetl to budou ty zámky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ahoj,

 

nefunguje mi vnitřní osvětlení (lampičky, nástupní prostor, zadní prostor, kufr). vyzkoušel jsem snad všechny pojistky, co jsou v autě, i ty 50A pod volantem, ale nikde nic neprasknuté. Signalizace otevřených dveří funguje správně a stejně tak dvě červené diody u lampiček na stropu. 

 

Jsem schopen přes VAG udělat diagnostiku, ale nevím které menu to je? nebo jaké aktivní členy testovat? jsem spíše poučený amater, který si s tím aktivoval otevírání oken klíčem, zamykání, atd, ale na složitější "úpravy" si netroufám.

 

Děkuji za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Šáhní na koberec řidiče jestli neni mokrej...Použivas gumove koberečky pres zimu nebo jen latkove? Pod nohama je totiz komfortka ktera dostava zahul kdyz je pod vodou a vetsinou se tyhle problemy obevujou kdyz je pod vodou nekdy staci vysusit poradne a je klid a najit misto kudy tam tece voda...nechci strasit ale je to mozny problem...

"Zdravim mam problem u skoda superb 1 r.v 2003 nejde mi vobec interierove svetlo az som aj opravil kable pod sedadlom vodica komfortku som dal druhu s wolksvagenu passat b5 kable som odblankoval vicistil opravil a aj na strane spolujazdca a aj vzadu a stale mi to necche fungovat zadne dvere mi fungovali automaticky ale teraz uz ani tie nejdu a aj spinac vo dverach mi nepipa ked ma zapnute svetle pri otvorenich dverach a ani kontrolka ze mam otvoree dvere a ste¨redove svetlo nejde vobec ani manualne ani automaticky len nechapem ze obrazky na svetle svietie a aj tie cervene dve bodky a svetlo aj tak nechce ist a svetl ami nejdu vobec ziadne ani v kufri ani v priehradke a ani vo dverach nikde a len vzadu mi idu manualne zapnut tak ja uz neviem v com je chyba ci v tom spinaci vo dverach dakujem za odkaz zatial"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj,chci se zeptat,muze to byt tema uhnilejma dratama pod sedackou,kdyz mi nesviti pouze svetlo v kufru a osviceni zeme kdyz otevru zadni dvere za ridicem a zrcatko u ricice..ten led osvit?

 

a jeste tam mam chybku ze kdyz ladim zrctako ridice ovladacem tak se mi hybe i u spolojezdce a kdyz aldim u spolujedce tak se ridicovo nehybe :)

 

diky za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...