Jump to content

VCDS Problém s nacitanim jednotky motora

Dexter6662

Recommended Posts

Čaute som tu nový mám zakúpenú Octaviu 4 generácie rok výroby 2020 11 mesiac .. zakúpil som z Aliexpressu Hex V2 klon .. nainštaloval som české  verziu . Z cd čo mi poslal sikmooky.kábel ok ale keď dám vybrať motor nič nenacitá automatickú prevodovku ok a ďalej možnosti nechcem s tou diagnostikou robiť nejaké veľké veci mám predošlý kábel a Octaviu 3 generácie a dajú sa tam aj akčné cleny vybrať a merané hodnoty napr. ale tu to nie je vôbec na výber budu robiť do budúcna možno napr. filter zapnúť čerpadlo v nádrži ..atď Anglickú verziu čo mi poslal sikmoky na cd mám skúsiť tu vie niekto poradiť prikladám obrázky ďakujem.    

IMG_20240623_124455.jpg

IMG_20240623_124134.jpg

Edited by Dexter6662

• Dexter6662 changed the title to VCDS Problém s nacitanim jednotky motora

Je tam software chyba v firmware čínského kabelu. Kabel musí být zakoupen jako Update. Musí se použít VIIPlusLoader-08.024.04 který provede nahrání nového firmware do kabelu. Pokud kabel není zakoupen jako update tak po update bude mrtvý. Mám golf VIII a po update už je vše OK.

1. VCDS V08.024.04 VIIPlusLoader

2. Fixed a bug that caused engine modules such as Golf 8 and 2021 Audi A3 to not be recognized

3. Modify the BUG of unsuccessful SFD unlocking

4. Add several ECU module diagnostic identifications

• 2 weeks later...