Přejít na obsah

Dioda safe systemu


Farnell

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...
Ahoj kucí, moji vlastní neopatrnosti a blbosti jsem si znicil diodu safe systemu u cudliku ve dverich mad.gif chtel jsem se zeptat. jestli se to da nejak lehce vymenit, jak se k tomu dostanu a co je to presne za diodu.. nemenil to uz nekdo??? please sad.gif

muzu se zeptat, jak sis to ucvakl? ja sem si to taky ucvakl...kdyz sem menil plastove cudliky a daval sem chromove...

Ale nic s plastem sem nemenil, takze zadne 200 kc, ale asi 20 kc nanejvys...koupil sem si jednu diodu a jeden odpor, sundal sem tapecirung, tu diodu prasklou sem vytahl spodem, napajel sem novou, strcil sem ji do toho ramecku a je to...dal sem si tam bilou:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muzu se zeptat, jak sis to ucvakl? ja sem si to taky ucvakl...kdyz sem menil plastove cudliky a daval sem chromove...

Ale nic s plastem sem nemenil, takze zadne 200 kc, ale asi 20 kc nanejvys...koupil sem si jednu diodu a jeden odpor, sundal sem tapecirung, tu diodu prasklou sem vytahl spodem, napajel sem novou, strcil sem ji do toho ramecku a je to...dal sem si tam bilou:)

He he, presne tak jsem ji popravil, otacel jsem kombinackama novej cudl, najednou lup a bylo to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 měsíc později...

Je možné,že nemáš zamknuto na SAFE. Já jsem to také řešil u ženy Fabky a mám to trošku jinak než píšou v manuálu. Mám Comfort a dálkovým centrálem musím 1 zmáčknout=zamknuto , ale pak ještě 2x po sobě a pak je teprve dozamknuto na SAFE LOCK a LED bliká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...